Skocz do zawartości

Sobowtóry


grzesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

To ja kiedyś takiego sobowtóra znalazłem w necie. Co prawda np. Opal twierdził, że żadnego podobieństwa nie widzi, ale ja myślę, że podobieństwo jest, no może ja jestem trochę przystojniejszy. :cool::(:)

 

A filmik całkiem fajny, więc polecam obejrzeć nie tylko ze względu na podobieństwo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem dziwne zdarzenie. Gdzieś tam w Polsce byłem a tu przechodzi w grupie kilka osób i wszyscy cześć co tam u ciebie słychać.......... Ja takie oczy zrobiłem i mówię że to pomyka! Że chyba mnie pomylili z kimś innym. To jak się wkurzyli że ich teraz nie znam i w ogóle że sobie żarty robię. Pomyślałbym że żarty sobie zrobili, ale wtedy mieliby pod nosem szydercze uśmieszki a ja widziałem że im się na pewno ciśnienie podniosło ... daje do myślenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu widzę magię Fotoszopa, jedna z głów została sklonowana.

nawet cienie na twarzach są identyczne!!

Jeżeli to nieprawda stawiam piwo autorowi.:cool:

Nie znam osobiście zadnego z Panów, ale ten w jasnej koszulce jest "podrabiany";)

Edytowane przez jacekwal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu dla niewtajemniczonych fotka do porównania

kopyr to oczywiście ten po prawej :cool::lol::):(;):):lol::lol:

he he i te zajebiste pekaesy jakie podobne :lol::lol::(:lol:

A co myślisz że nikt nie zwrócił uwagi?! He he... PKS-y to kilmat ..men nie ten dzisiejszy PLASTYK !!! Chłopie pobudka! Jak by gość nosi długie włosy to mu także powiesz że era hipisów już się skończyła?! Ma gość styl i tyle... a ty wychodzisz na .......

NO COMMENT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.