Skocz do zawartości

XIV Pomorski KPD. 20-21 XI 2020


Miklosz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Spełniając wymagania Pucharu PSPD niniejszym oficjalnie ogłaszamy kolejną edycję Pomorskiego KPD.

Planujemy konkurs przeprowadzić jak zwykle w drugiej połowie listopada. 

Kategorie konkursowe - bez niespodzianek:

  1. Porter Bałtycki (szczegółowy opis)
  2. Belgian Blond (szczegółowy opis)

 

Szczegóły dotyczące rejestracji, regulamin itd będziemy publikować na stronie dedykowanej konkursowi

Tak, będą nagrody ?

Konkurs oczywiście zgłoszony do Pucharu


 

Edytowane przez Miklosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Konkurs odbędzie się 20-21 listopada

Uprzedzając pytania:
- nie, regulaminu jeszcze nie ma, będzie pewnie w połowie października,
- rejestracja online
- opisy stylów w pierwszy poście

Edytowane przez Miklosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć!

W związku z dybamiczna sytuacją wiadomo jaką istnieja realne obawy, ze do listopada pojawią się kolejne obostrzenia dot. zgromadzen, imprez czy swobodnego przemieszczania się.

 

Zastanawiamy się jak bezpiecznie zorganizować konkurs - tak, żeby nie odwoływać go w ostatniej chwili.

 

Na te chwilę możliwe są 3 opcje:

1) Konkurs odbędzie się wg pierwotnego planu

2) Konkurs przełożymy na wiosnę

3) Konkurs odbędzie się w zaplanowanym terminie, ale tylko w ramach jednej kategorii z minimalną obsadą sędziowska

 

Rozważamy ww opcje. Myślę, ze decyzja będzie podjęta w przeciągu tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich naradach i namysłach zdecydowaliśmy, że Konkurs odbędzie się w zaplanowanym wcześniej terminie (20-21. listopada), ale tylko w jednej kategorii - Porter Bałtycki.
Dzięki temu możemy go zorganizować w kameralnym gronie, minimalizując ryzyko.

Oczywiście w przypadku wprowadzenia srogiego lockdownu, będziemy się stosować do przepisów prawa i jeśli konkursy piwne zostaną zdelegalizowane ... to będziemy się wtedy martwić

Wszelkie informacje dostępne tutaj: http://pkpd.pl/ 
Rejestracja będzie dostępna od jutra

Edytowane przez Miklosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 0utnumbered napisał:

Działa rejestracja i zgłaszanie piw. Nadal nie można wydrukować etykiety.


SOA#1 U mnie działa, może blokada wyskakujących okienek, Adblock?
Jak się nie uda - daj znać. Wygeneruje z poziomu admina i wyślę Ci etykiety w PDF na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy to normalne, że na etykiecie pojawiło się moje imię, nazwisko, numer telefonu i email? Może się mylę, mogłem przy okazji innych konkursów nie zauważyć , ale wydaje mi się, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Myślałem, że już na etapie otwierania butelki musi być zachowana całkowita anonimowość, nawet jest punkt regulaminu zakazujący oznaczeń na kapslach, dlatego wygenerowana etykieta wydaje mi się dość dziwna.

Edytowane przez hetmanx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, hetmanx napisał:

Czy to normalne, że na etykiecie pojawiło się moje imię, nazwisko, numer telefonu i email? Może się mylę, mogłem przy okazji innych konkursów nie zauważyć , ale wydaje mi się, że pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Myślałem, że już na etapie otwierania butelki musi być zachowana całkowita anonimowość, nawet jest punkt regulaminu zakazujący oznaczeń na kapslach, dlatego wygenerowana etykieta wydaje mi się dość dziwna.

W takim razie to nie jest prawidłowa etykieta. Zamieściłbym tu swoją dla porównania, ale byłoby to niezgodne z regulaminem, ponieważ ktoś może mnie ewentualnie kojarzyć, a na etykiecie jest nr. zgłoszenia i z anonimowości oceny zostałyby nici. Powinno być tylko: nazwa konkursu, kod kreskowy i QR code, nr zgłoszenia, adnotacja że zgłoszenie jest opłacone w formie: ***PAID***, kategoria konkursu oraz ostrzeżenie jak nalepiać etykietę o treści: "PRZYMOCUJ TRWALE DO BUTELK?I Ta??śmą be?zbarwn???ą Nie zakrywaj kodu QR i ?? kreskowego". Ja tak mam, zarówno w systemie jak i etykietach przysłanych mailem od Mikołaja, kiedy jeszcze w systemie drukowanie etykiet nie działało. Mógłbyś zamieścić tu tą etykietę? Wydaje mi się to bardzo dziwne. Oczywiście jeśli zawiera nr. zgłoszenia to nie zamieszczaj, gdyż pewnie poprawiona wersja,( jak już powstanie i będzie do pobrania dla Ciebie), będzie miała ten sam numer i się "zdekonspirujesz", a tym samym organizatorzy będą mieli powód żeby to piwo zdyskwalifikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tworzyć teorie spiskowe. Etykiety ktore naklejacie są widoczne tylko przez recepcję. Potem piwo sa ponownie zakodowane i sedziowie w zaden sposób nie maja do nich dostępu.

 

Obie formy etykiet sa poprawne. Po prostu jak sa dane kontaktowe na etykiecie to jest nam dużo łatwiej w momencie rozpakowania paczki jak sa ewentualne uszkodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miklosz napisał:

Przestańcie tworzyć teorie spiskowe. Etykiety ktore naklejacie są widoczne tylko przez recepcję. Potem piwo sa ponownie zakodowane i sedziowie w zaden sposób nie maja do nich dostępu.

 

Obie formy etykiet sa poprawne. Po prostu jak sa dane kontaktowe na etykiecie to jest nam dużo łatwiej w momencie rozpakowania paczki jak sa ewentualne uszkodzenia

Drukowałem już kilkanaście, albo i ze 20 razy etykiety z systemów z różnych konkursów. Nie natknąłem się jeszcze nigdy na taką jak opisana przez hetmanx, więc chyba mam prawo wyrazić zdziwienie? A w ogóle, to dlaczego na jednym konkursie w jednej kategorii, obowiązują dwa różne formaty etykiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze masz prawo pytać. Ja odpowiadam. Zawsze trzymamy najwyższe standardy na Pomorskim KPD, nawet podwójnie próbki anonimizowane są. 

Etykiety sa w dwóch wersjach, to sie zmieniło w trakcie przyjmowania zgłoszeń bo z tymi pierwszymi był problem w drukowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.