Skocz do zawartości

Robimy Apkę potrzebna opinia


DanielGda

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
W przyjacielskim gronie realizujemy piwny projekt, który pozwala nam przeżyć czas kwarantanny. Proszę, pomóż nam w jego realizacji wypełniając poniższą ankietę. Prześlij ją dalej, jeśli możesz — zależy nam na rzetelnych odpowiedziach od dużej liczby osób.
Dziękuję!

ps. Ale stres, szukając po forum czy ludzie was atakowali ankietami często dostawali po łapach z różnych powodów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DanielGda napisał:

ps. Ale stres, szukając po forum czy ludzie was atakowali ankietami często dostawali po łapach z różnych powodów :D

Ale musicie przyznać, że Wasza sytuacja jest inna niż wspominanej większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, zasada napisał:

Ale musicie przyznać, że Wasza sytuacja jest inna niż wspominanej większości.

Mamy taką nadzieję ?Z tego co mogłem wyczuć to tamci potrzebowali wyników ankiet do np pracy magisterskiej, a robienie piwa schodziło na dalszy plan - tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, witur napisał:

A dokładnie co to za projekt?

Chciałbym opowiedzieć jak najwięcej ale uzgodniliśmy, że póki czegoś nie będziemy mieli to się nie wychylamy. Wiemy, gdzie jest nasza konkurencja nie chcielibyśmy, żeby podchwyciła temat. Anketa ma na celu sprawdzenie czy ta nisza którą widzimy tam naprawdę jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełniona ;) 

Po temacie wnioskuję, że chodzi o jakąś aplikacje. Może, nie ujawniając zbyt dużo, chociaż uchylisz rąbka tajemnicy. Chodzi o apkę bardziej mobilną, czy na kompa? A może to i to? I mniej więcej jakie procesy będzie wspierać? O więcej nie pytam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piwosz86 napisał:

Wypełniona ;) 

Po temacie wnioskuję, że chodzi o jakąś aplikacje. Może, nie ujawniając zbyt dużo, chociaż uchylisz rąbka tajemnicy. Chodzi o apkę bardziej mobilną, czy na kompa? A może to i to? I mniej więcej jakie procesy będzie wspierać? O więcej nie pytam

Dzięki !
Idealne pytania - właśnie tego chcemy się dowiedzieć. Myślę, że ostatecznie to będzie cross platform, kluczowa kwestia to na co wypchniemy ją najpierw.


To co mniej wiecej wiemy to czym będzie się apka różnić (już zreszta sporo kodu jest ale rewidujemy nasze stanowisko) od tych kilku, które są. 
Wiemy, że teraz jest idealny na to moment żeby takie coś powstało. 

Edytowane przez DanielGda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DanielGda napisał:

O dżizas. Czy możesz to rozszerzyć?

Chyba nie chcę/ nie widzę potrzeby.

Zgadując puściłem wodze fantazji, bez związku ze swoimi realnymi potrzebami.

Trzymam kciuki, nasłuchuję.

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta wypełniona, możecie dodać okienko do pomocy w winie tzn. obliczenia ilości alko w winie +- itp. są wzory na to, do alko wyższych np. rozcieńczanie spirytusu, korekta alkoholomierza, obliczenia do nastawu itp.

Pzdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mrzon napisał:

Ankieta wypełniona, możecie dodać okienko do pomocy w winie tzn. obliczenia ilości alko w winie +- itp. są wzory na to, do alko wyższych np. rozcieńczanie spirytusu, korekta alkoholomierza, obliczenia do nastawu itp.

Pzdr 

Z tego wnioskuję, że  robisz wino? Sądzisz, że brakuje narzędzi do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DanielGda napisał:

Z tego wnioskuję, że  robisz wino? Sądzisz, że brakuje narzędzi do tego?

Witam a i owszem i jestem pewien że jest cała masa osób które to robią piwo wino nalewki itd a mieć takowy "kombajn" super sprawa wszystko w jednym miejscu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.