Skocz do zawartości

Browar w Czarnkowie wystawiony na sprzedaż


grzesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kolega nie w temacie? Niema veta prezydenta jest sprzedaż i tyle.

A co ma veto prezydenta do gospodarki wolnorynkowej? Bo ja chyba też nie jestem w temacie.

A wolnorynkowej?! To mnie zastanawia że dawniej chcieli i się nie dało a teraz się dało. Spoko mi to wisi i tak do mnie Noteckie nie dotarło nigdy więc nie wiem jak to smakuje i już nie będę miał możliwości i o to mi chodzi a nie o gospodarkę wolno rrynkową..... To samo będzie co z Grodziskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolnorynkowej?! To mnie zastanawia że dawniej chcieli i się nie dało a teraz się dało. Spoko mi to wisi i tak do mnie Noteckie nie dotarło nigdy więc nie wiem jak to smakuje i już nie będę miał możliwości i o to mi chodzi a nie o gospodarkę wolno rrynkową..... To samo będzie co z Grodziskim.

Może byś sie ujawnił gdzie mieszkasz ? Co się kiedyś nie dało a teraz dajr ? Co z Grodziskim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolnorynkowej?! To mnie zastanawia że dawniej chcieli i się nie dało a teraz się dało. Spoko mi to wisi i tak do mnie Noteckie nie dotarło nigdy więc nie wiem jak to smakuje i już nie będę miał możliwości i o to mi chodzi a nie o gospodarkę wolno rrynkową..... To samo będzie co z Grodziskim.

Może byś sie ujawnił gdzie mieszkasz ? Co się kiedyś nie dało a teraz dajr ? Co z Grodziskim ?

A słyszałeś o aferach np. takich ?

http://biznes.interia.pl/news/masz-konto-na-facebooku-jest-afera,1503844

więc nie pisze skąd jestem bo akurat to niema większego znaczenia.. po prostu mówię prawdę prosto w oczy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolnorynkowej?! To mnie zastanawia że dawniej chcieli i się nie dało a teraz się dało. Spoko mi to wisi i tak do mnie Noteckie nie dotarło nigdy więc nie wiem jak to smakuje i już nie będę miał możliwości i o to mi chodzi a nie o gospodarkę wolno rrynkową..... To samo będzie co z Grodziskim.

Może byś sie ujawnił gdzie mieszkasz ? Co się kiedyś nie dało a teraz dajr ? Co z Grodziskim ?

A słyszałeś o aferach np. takich ?

http://biznes.interia.pl/news/masz-konto-na-facebooku-jest-afera' date='1503844

więc nie pisze skąd jestem bo akurat to niema większego znaczenia.. po prostu mówię prawdę prosto w oczy i tyle.[/quote']

Obawiasz się amerykanów Twoja sprawa , a co w kwestii piwnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest prawdziwy patriota? Podaj definicję.

 

Patriota: zwolennik browarów zarządzanych przez Agencje Nieruchomości Rolnych, która będzie je kolejno doprowadzac do smierci technologicznej.

 

Prawdziwy patriota:.... ?

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabians,jak już zaczynasz rozmawiać o polityce to proszę pisz jaśniej, przekaż Nam swoje poglądy jaśniej.

Poza tym zwróć uwagę na warunki sprzedaży, mam wrażenie,że poprzednie były mniej korzystne dla browaru...

Co do sprzedaży browaru to pragnę zauważyć,że wystawiony jest za 6,1 mln PLN a instalacja warta jest 1,9 mln PLN, to tak gwoli przypomnienia dla osób twierdzących,że Czarnków wart jest 1 zł...,ale proszę nie zaczynajmy dyskusji od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Fabians jest przeciwnikiem "złodziejskiej" prywatyzacji czyli wykupywaniu majątki narodowego za grosze przez konkurencję w celu likwidacji tej działalności.

Nie dziwię się, bo tak to u nas z reguły wyglądało.

 

Natomiast jeżeli uda się sprzedać browar za godziwą cenę i w celu kontynuacji działalności (która jako prywatna magicznie stanie się opłacalna) to można to tolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabians,jak już zaczynasz rozmawiać o polityce to proszę pisz jaśniej, przekaż Nam swoje poglądy jaśniej.

Poza tym zwróć uwagę na warunki sprzedaży, mam wrażenie,że poprzednie były mniej korzystne dla browaru...

Co do sprzedaży browaru to pragnę zauważyć,że wystawiony jest za 6,1 mln PLN a instalacja warta jest 1,9 mln PLN, to tak gwoli przypomnienia dla osób twierdzących,że Czarnków wart jest 1 zł...,ale proszę nie zaczynajmy dyskusji od nowa ;)

Gwoli ścisłości, to ANR chce 6,1mln za browar, a oprócz tego 1,9mln za instalację.:rolleyes:

 

A jak już zostanie sprzedany,to będziemy dyskutować czyja racja była mojsza. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja widziałem kilkakrotnie. A co chcesz widzieć... ;) ?

Dyskusja sie toczy jak by to był jakiś nowoczesny zakład , który ktoś chce kupić za marne grosze . A to jest RUINA !Trzeba go sprzedać za 1zł ale zaznaczyć że nabywca ma go zmodernizować i utrzymać produkcje i zatrudnienie przez np 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak go kupią Żydzi, Masoni i cykliści?? Na zgubę Narodu polskiego katolickiego... ;) ;) :)

Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem w browarze Czarnków. Chyba cała linia produkcyjna wymaga modernizacji. Poza tym budynek pochodzi z XIX wieku zatem jest zabytkiem, co zwiększy koszty wszelkich remontów. Zgadzam się z tym, że browar powinien zostać sprzedany za symboliczną "złotówkę" w zamian za modernizację, utrzymanie produkcji i zatrudnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. W Szczecinie na Chmielewskiego jest budynek dawnego browaru, wybudowany w roku 1809 bodajże. I nie jest zabytkiem.

No to na co jeszcze czekacie? Wniosek o wpisanie na listę zabytków może złożyć także grupa ludzi. Jak będziecie czekać na konserwatora zabytków to nie się nigdy nie doczekacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. W Szczecinie na Chmielewskiego jest budynek dawnego browaru, wybudowany w roku 1809 bodajże. I nie jest zabytkiem.

W domyśle konserwatora zabytków jest. UWOZy mają kretyńskie podejście domyślności. Wszystko co wybudowano przed 1945 roku w domyśle jest wpisane do Ewidencji zabytków (nawet jeśli dana gmina nie zdążyła tego fizycznie zrobić). Że niczego to nie daje, to już inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.