Skocz do zawartości

Jadę na urlop


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Jutro wyjazd na kolejny "urlop " - Ziemia Opolska . W planie jest też nie byle jaka atrakcja piwowarska bo , odwiedzenie naszej GCh :)

Masz prywatną audiencję, czy można by tam zaglądnąć i pogadać przy kawce?

Bielok, jeśli o mnie chodzi to wpadaj w każdej chwili, oczywiście kiedy jestem w domu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

Bielok, jeśli o mnie chodzi to wpadaj w każdej chwili, oczywiście kiedy jestem w domu :)

hehehe, tak to jest jak się nie piszę o co człowiekowi chodzi :( Oczywiście każda wizyta u Ciebie to super spędzony czas, ale chcaięłm poznać Anteksa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................Pojazdy dwukołowe już zapakowane' date=' więc do zobaczenia na szlaku Ostvorpommern :):(:([/quote']

Tak z ciekawości.

Jakie to te dwukołowe ??? ;)

 

Bo mój to VN 800 Clasic :)

Te moje dwukołowe trochę inne od Twojego, mniej kucy mają ;) ale dały radę, szczególnie ten mojego 6-letniego syna :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nam się w tym roku trochę skomplikowało - właśnie kupujemy działkę pod budowę domu i chyba się całkiem wypsztykamy z pieniędzy, więc może się okazać że pierwszy raz od lat nie pojedziemy do Grecji. Na szczęście mamy gdzie odpocząć i bez opuszczania Polski. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam się w tym roku trochę skomplikowało - właśnie kupujemy działkę pod budowę domu i chyba się całkiem wypsztykamy z pieniędzy, więc może się okazać że pierwszy raz od lat nie pojedziemy do Grecji. Na szczęście mamy gdzie odpocząć i bez opuszczania Polski. :)

Jak rozumiem na działce? nie ma to jak budowlany urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku tylko wysiłek finansowy. :)

 

Córka chce się przejechać na dużej tyrolce w JuraParku w Bałtowie, od roku nie możemy się wybrać żeby odwiedzić Jaskinię Raj, u rodziny w Kielcach czeka wykopany z zakamarków jakiejś piwnicy przowodnik Z. Kotańskiego "Z plecakiem i młotkiem w Góry Świętokrzyskie" (i 2 młotki geologiczne!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku tylko wysiłek finansowy. :P

 

Córka chce się przejechać na dużej tyrolce w JuraParku w Bałtowie, od roku nie możemy się wybrać żeby odwiedzić Jaskinię Raj, u rodziny w Kielcach czeka wykopany z zakamarków jakiejś piwnicy przowodnik Z. Kotańskiego "Z plecakiem i młotkiem w Góry Świętokrzyskie" (i 2 młotki geologiczne!).

to weźcie ze sobą jeszcze miernik Geigera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę w Góry Świętokrzyskie do pracy :)

w środę wejścia na żywo w Dzień Dobry TVN ze Słupi gdzie powstaje ośrodek archeologii eksperymentalnej, zaś czwartek-piątek Żelazne Korzenie w Starachowicach na terenie Muzeum Przyrody i Techniki (wielki piec) http://www.korzenie.gimnazjum.com.pl/

Zapraszam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od roku nie możemy się wybrać żeby odwiedzić Jaskinię Raj,

Pamiętajcie zamówić zwiedzanie, bo do Jaskini Raj wpuszczają tylko określoną ilość osób dziennie (chodzi o ilość dwutlenku węgla i temperaturę wewnątrz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.