Skocz do zawartości

Jadę na urlop


anteks

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro też wyjeżdżam nad morze. Na całe 2tyg. ;):):cool2:

Piwa nie powinno mi braknąć: zabieram skrzynkę mojego, dwie skrzynki z Ciechana przywiezie kurier, a jak dobrze pójdzie to jeszcze jedna skrzynka domowego też przyjedzie kurierem.

W planie mam nie brać komputera - po to wyjeżdżam na urlop żeby m.in. od komputera odpocząć. Cięzko będzie, ale może jakoś dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro wyjeżdżam na spływ, zostawiając całe swoje zapasy na pastwę brata. niestety wezmę ze sobą piwa tak trochę bo nie ma warunków na domowe, bo moje na pewno w gorącu zarośnie. Ale mam przesiadkę u teściów to do nich coś wezmę się pochwalić jak zdolny zięć im się szykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni jestem w Belgii, królestwie piwa. Degustacje zaczynam już od rana, za każdym razem inne piwo. Wczoraj odwiedziliśmy klasztor Orval i zamek w Buillon. Dzisiaj zwiedziliśmy malutki XVIII wieczny browar Brasserie a vapeur. Wrażenia niesamowite. Od jutra dalsza podróż po Flandrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to od jutra wreszcie urlopik :) mikrourlopik rzekł bym, ponieważ tylko tydzień jak na razie, ale pogoda mi sprzyja i nie będę musiał zalegać na gorącym piasku, tylko z racji aury mam pretekst do objazdu niemieckich nadmorskich browarów.Pojazdy dwukołowe już zapakowane, więc do zobaczenia na szlaku Ostvorpommern :) :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikro urlop, kurcze pióro.

Już nie pamiętam, kiedy byłem jednym ciągiem cały tydzień na urlopie. :)

Jednym słowem coderku zarobiony jesteś po pachy :P współczuję. Kurcze, a ja się cykam iść na 2 tyg urlopu tylko z tego względu, że jak wrócę, to potem z robotą się nie wygrzebię przez miesiąc, taka u mnie w biurze spychologia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................Pojazdy dwukołowe już zapakowane, więc do zobaczenia na szlaku Ostvorpommern ;):):ble:

Tak z ciekawości.

Jakie to te dwukołowe ??? :)

 

Bo mój to VN 800 Clasic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć :(

 

Jutro wyjazd na kolejny "urlop " - Ziemia Opolska . W planie jest też nie byle jaka atrakcja piwowarska bo , odwiedzenie naszej GCh :)

Masz prywatną audiencję, czy można by tam zaglądnąć i pogadać przy kawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.