Jump to content
Sign in to follow this  
anteks

Jadę na urlop

Recommended Posts

No to odpoczywaj, tylko nie zapomnij zabrać ze sobą odpowiedniej ilości piwa.

Od jutra leżenie na plaży w Pobierowie , do zobaczenia za tydzień ;)

I tak bez p.org przez tydz ? masakra :) zaj.... pogody życzę i zimnego ;)

Też się pochwalę. Nareszcie mam urlop od niedzieli i będę zwiedzać między innymi piwne zakamarki Görlitz. Dawno się nie ruszałem za tak "odległą granicę" ;);)

Ja dopiero za 3 tygodnie. ;)

Ale na 2 tygodnie. ;)

Prawie bez piwa, bo nie umieją tam dobrego piwa robić. :)

Ale są tam inne atrakcje, np. ouzo, tsikoudia, że o jedzeniu nie wspomnę... :)

Znacie jakieś ciekawe miejsca w Czechach?. Interesują mnie źródła termalne

Ja jutro też wyjeżdżam nad morze. Na całe 2tyg. ;):):cool2:

Piwa nie powinno mi braknąć: zabieram skrzynkę mojego, dwie skrzynki z Ciechana przywiezie kurier, a jak dobrze pójdzie to jeszcze jedna skrzynka domowego też przyjedzie kurierem.

W planie mam nie brać komputera - po to wyjeżdżam na urlop żeby m.in. od komputera odpocząć. Cięzko będzie, ale może jakoś dam radę.

ja jutro wyjeżdżam na spływ, zostawiając całe swoje zapasy na pastwę brata. niestety wezmę ze sobą piwa tak trochę bo nie ma warunków na domowe, bo moje na pewno w gorącu zarośnie. Ale mam przesiadkę u teściów to do nich coś wezmę się pochwalić jak zdolny zięć im się szykuje.

Od dwóch dni jestem w Belgii, królestwie piwa. Degustacje zaczynam już od rana, za każdym razem inne piwo. Wczoraj odwiedziliśmy klasztor Orval i zamek w Buillon. Dzisiaj zwiedziliśmy malutki XVIII wieczny browar Brasserie a vapeur. Wrażenia niesamowite. Od jutra dalsza podróż po Flandrii.

No to od jutra wreszcie urlopik :) mikrourlopik rzekł bym, ponieważ tylko tydzień jak na razie, ale pogoda mi sprzyja i nie będę musiał zalegać na gorącym piasku, tylko z racji aury mam pretekst do objazdu niemieckich nadmorskich browarów.Pojazdy dwukołowe już zapakowane, więc do zobaczenia na szlaku Ostvorpommern :) :):P

Super. Aż Ci zazdroszczę.

Jak byś widział kartki pocztowe browarniane i z piwem to poproszę o zakupy - 3 sztuki z każdego wzoru ( nie tylko dla mnie).

Super. Aż Ci zazdroszczę.

Jak byś widział kartki pocztowe browarniane i z piwem to poproszę o zakupy - 3 sztuki z każdego wzoru ( nie tylko dla mnie).

Będę miał na uwadze :P

Mikro urlop, kurcze pióro.

Już nie pamiętam, kiedy byłem jednym ciągiem cały tydzień na urlopie. :)

Jednym słowem coderku zarobiony jesteś po pachy :P współczuję. Kurcze, a ja się cykam iść na 2 tyg urlopu tylko z tego względu, że jak wrócę, to potem z robotą się nie wygrzebię przez miesiąc, taka u mnie w biurze spychologia :)

.....................Pojazdy dwukołowe już zapakowane, więc do zobaczenia na szlaku Ostvorpommern ;):):ble:

Tak z ciekawości.

Jakie to te dwukołowe ??? :)

Bo mój to VN 800 Clasic ;)

Jutro wyjazd na kolejny "urlop " - Ziemia Opolska . W planie jest też nie byle jaka atrakcja piwowarska bo , odwiedzenie naszej GCh :)

Edited by anteks

Cześć :(

Jutro wyjazd na kolejny "urlop " - Ziemia Opolska . W planie jest też nie byle jaka atrakcja piwowarska bo , odwiedzenie naszej GCh :)

Masz prywatną audiencję, czy można by tam zaglądnąć i pogadać przy kawce?