Jump to content
elroy

How To Brew. J.Palmer. Polskie wydanie. Informacje, konsultacje.

Recommended Posts

W dniu 16.11.2020 o 21:53, elroy napisał:

646 stron od deski do deski :)

Czeski błąd :) Stron jest 664 +4 dla Piwo.orgu i PSPD.

51 minut temu, skitof napisał:

Stron jest 664 +4 dla Piwo.orgu i PSPD.

Dla piwoorgu i pspd - to znaczy, że dla reszty będzie inna liczba?

Edited by bart3q

Widzę, że wyraziłem się nieprecyzyjnie. 2 strony dotyczą reklam Piwo.org i PSPD, więc po prostu nie stanowią liczby treści książki. Ale spokojnie, wszyscy te reklamy dostaną :)

19 godzin temu, anteks napisał:

Dla browarbizowców jest ino pićcet

Chciałeś chyba napisać Jewarzkowców, którym przeszkadza wszystko, od tłumaczenia podtytułu zaczynając, a na dostępności amerykańskich słodów kończąc.

Swoją drogą to cieszę się że swoją przygodę z piwowarstwem zacząłem od Piwo.org a nie Jewarzki, bo o dziwo w miejscu gdzie funkcjonujemy pod zasłoną nicków, jest większa kultura niż tam gdzie swoje chamstwo i prostactwo firmuje się swoim imieniem i nazwiskiem ;) 

Edited by Hary86

Bo my z Anteksem starej daty jesteśmy ;):D

Hary86 - te pytania na fb/jewarzka były akurat bardzo na miejscu, ja akurat nie mam nic przeciwko :) Dobrze, że padły. A co do kultury, no to ciężko mi się wypowiedzieć. Czytam grupy na FB, ale że się nie udzielam zbyt często, to jeżeli są jakieś podjazdy, to po prostu to ignoruję.

11 minut temu, Hary86 napisał:

Chciałeś chyba napisać Jewarzkowców, którym przeszkadza wszystko, od tłumaczenia podtytułu zaczynając, a na dostępności amerykańskich słodów kończąc.

Swoją drogą to cieszę się że swoją przygodę z piwowarstwem zacząłem od Piwo.org a nie Jewarzki, bo o dziwo w miejscu gdzie funkcjonujemy pod zasłoną nicków, jest większa kultura niż tam gdzie swoje chamstwo i prostactwo firmuje się swoim imieniem i nazwiskiem ;) 

Nicki nickami a wyobraź sobie że na początku istnienia tego forum w większości znaliśmy sie osobiście

A wracając do tematu, to dostaliśmy zaproszenie od Mazowieckiego OT PSPD na spotkanie video dotyczące książki.  Zapraszam!

https://www.facebook.com/events/393241718392388

16 grudnia 19.00

Spotkanie video będzie realizowane przez Zoom - podeślę link do spotkania. Czy będzie zapis tego jeszcze nie wiem, ale postaram się, żeby było dla osób które nie będą miały wtedy możliwości.

Do zobaczenia!

image.png

Wiem, że pytaliście o tą część książki w języku polskim, ale wcześniej się po prostu fizycznie nie dało :)

Zapraszam do pobrania pełnego spisu treści wraz z indeksem, który został całkowicie przez Krzyśka przemodelowany Jest więc dodatkowo spis tabel, spis receptur, indeks osób. Tego w oryginale nie ma, a bardzo pomaga, żeby szybko znaleźć interesującą nas tematykę.

Na blackweek malutki rabat (do niedzieli 29.11) :) https://jakwarzyc.piwo.org/jak-warzyc-piwo-kompendium-wiedzy-piwowara-domowego-p-1.html

Jak warzyć piwo - spis treści PL.pdf

55 minut temu, elroy napisał:

Wiem, że pytaliście o tą część książki w języku polskim, ale wcześniej się po prostu fizycznie nie dało :)

Zapraszam do pobrania pełnego spisu treści wraz z indeksem, który został całkowicie przez Krzyśka przemodelowany Jest więc dodatkowo spis tabel, spis receptur, indeks osób. Tego w oryginale nie ma, a bardzo pomaga, żeby szybko znaleźć interesującą nas tematykę.

Na blackweek malutki rabat (do niedzieli 29.11) :) https://jakwarzyc.piwo.org/jak-warzyc-piwo-kompendium-wiedzy-piwowara-domowego-p-1.html

Jak warzyć piwo - spis treści PL.pdf 1 MB · 9 pobrań

namówiłeś :)