Skocz do zawartości

Jak warzyć piwo. (How To Brew) J.Palmer. Polskie wydanie. Informacje, konsultacje.


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, anteks napisał:

Dla browarbizowców jest ino pićcet

 

Chciałeś chyba napisać Jewarzkowców, którym przeszkadza wszystko, od tłumaczenia podtytułu zaczynając, a na dostępności amerykańskich słodów kończąc.

 

Swoją drogą to cieszę się że swoją przygodę z piwowarstwem zacząłem od Piwo.org a nie Jewarzki, bo o dziwo w miejscu gdzie funkcjonujemy pod zasłoną nicków, jest większa kultura niż tam gdzie swoje chamstwo i prostactwo firmuje się swoim imieniem i nazwiskiem ;) 

Edytowane przez Hary86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo my z Anteksem starej daty jesteśmy ;):D

 

Hary86 - te pytania na fb/jewarzka były akurat bardzo na miejscu, ja akurat nie mam nic przeciwko :) Dobrze, że padły. A co do kultury, no to ciężko mi się wypowiedzieć. Czytam grupy na FB, ale że się nie udzielam zbyt często, to jeżeli są jakieś podjazdy, to po prostu to ignoruję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Hary86 napisał:

Chciałeś chyba napisać Jewarzkowców, którym przeszkadza wszystko, od tłumaczenia podtytułu zaczynając, a na dostępności amerykańskich słodów kończąc.

 

Swoją drogą to cieszę się że swoją przygodę z piwowarstwem zacząłem od Piwo.org a nie Jewarzki, bo o dziwo w miejscu gdzie funkcjonujemy pod zasłoną nicków, jest większa kultura niż tam gdzie swoje chamstwo i prostactwo firmuje się swoim imieniem i nazwiskiem ;) 

Nicki nickami a wyobraź sobie że na początku istnienia tego forum w większości znaliśmy sie osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu, to dostaliśmy zaproszenie od Mazowieckiego OT PSPD na spotkanie video dotyczące książki.  Zapraszam!

https://www.facebook.com/events/393241718392388

16 grudnia 19.00

 

Spotkanie video będzie realizowane przez Zoom - podeślę link do spotkania. Czy będzie zapis tego jeszcze nie wiem, ale postaram się, żeby było dla osób które nie będą miały wtedy możliwości.

Do zobaczenia!

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pytaliście o tę część książki w języku polskim, ale wcześniej się po prostu fizycznie nie dało :)

 

Zapraszam do pobrania pełnego spisu treści wraz z indeksem, który został całkowicie przez Krzyśka przemodelowany Jest więc dodatkowo spis tabel, spis receptur, indeks osób. Tego w oryginale nie ma, a bardzo pomaga, żeby szybko znaleźć interesującą nas tematykę.

 

Na blackweek malutki rabat (do niedzieli 29.11) :) https://jakwarzyc.piwo.org/jak-warzyc-piwo-kompendium-wiedzy-piwowara-domowego-p-1.html

 

Jak warzyć piwo - spis treści PL.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, elroy napisał:

Wiem, że pytaliście o tą część książki w języku polskim, ale wcześniej się po prostu fizycznie nie dało :)

 

Zapraszam do pobrania pełnego spisu treści wraz z indeksem, który został całkowicie przez Krzyśka przemodelowany Jest więc dodatkowo spis tabel, spis receptur, indeks osób. Tego w oryginale nie ma, a bardzo pomaga, żeby szybko znaleźć interesującą nas tematykę.

 

Na blackweek malutki rabat (do niedzieli 29.11) :) https://jakwarzyc.piwo.org/jak-warzyc-piwo-kompendium-wiedzy-piwowara-domowego-p-1.html

 

Jak warzyć piwo - spis treści PL.pdf 1 MB · 9 pobrań

namówiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli faktycznie zgodnie obietnicą drukarni dostawa dojedzie 11.12 i 14.12, to jak najbardziej. Dzisiaj wysyłam do magazynu zlecenia zamówień złożonych do 20:00 od początku preorderu, jako pierwsza partia wysyłkowa.

Ogólnie Inpost na razie daje radę, a 90% zamówień jest tym przewoźnikiem. Może  być pewnie lekka czkawka ze względu na premierę Cyberpunka, ale powinno nas to ominąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • elroy zmienił(a) tytuł na Jak warzyć piwo. (How To Brew) J.Palmer. Polskie wydanie. Informacje, konsultacje.
  • elroy odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.