Skocz do zawartości

XI Częstochowski Konkurs Piw Domowych Bractwa Piwnego


Orzech1988

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jedna uwaga co do organizacji konkursu. Jeśli organizatorzy nie odpisują wcale na maile, spoko. To jest ich wolny czas, może go brakuje, rozumiem. Choć całkowity brak odpowiedzi trochę dziwi. Jednak jeśli wysłana paczka z piwami i formularzami dociera na miejsce podane przez organizatorów, gdzie osoba na miejscu ODMAWIA przyjęcia tej paczki, to nie wiem... Może po prostu nie organizujcie tego konkursu wcale, jak się wam nie chce odpisywać na maile ani przyjmować paczek? Nie marnowałbym czasu i pieniędzy na zabezpieczenie, pakowanie i wysyłkę piw, których na miejscu nikt nie przyjmie.

Edytowane przez ATP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ATP napisał:

Jedna uwaga co do organizacji konkursu. Jeśli organizatorzy nie odpisują wcale na maile, spoko. To jest ich wolny czas, może go brakuje, rozumiem. Choć całkowity brak odpowiedzi trochę dziwi. Jednak jeśli wysłana paczka z piwami i formularzami dociera na miejsce podane przez organizatorów, gdzie osoba na miejscu ODMAWIA przyjęcia tej paczki, to nie wiem, może nie organizujcie tego konkursu wcale, jak się wam nie chce odpisywać na maile ani przyjmować paczek?

 

zaraz się dopytam,

pozdrawiam

T.S.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2020 o 15:18, ATP napisał:

Jedna uwaga co do organizacji konkursu. Jeśli organizatorzy nie odpisują wcale na maile, spoko. To jest ich wolny czas, może go brakuje, rozumiem. Choć całkowity brak odpowiedzi trochę dziwi. Jednak jeśli wysłana paczka z piwami i formularzami dociera na miejsce podane przez organizatorów, gdzie osoba na miejscu ODMAWIA przyjęcia tej paczki, to nie wiem... Może po prostu nie organizujcie tego konkursu wcale, jak się wam nie chce odpisywać na maile ani przyjmować paczek? Nie marnowałbym czasu i pieniędzy na zabezpieczenie, pakowanie i wysyłkę piw, których na miejscu nikt nie przyjmie.

 

Sytuacja wyjaśniona po konsultacji z kolegą ATP:


Zadzwoniłem do InPost na infolinie
Podałem numer telefonu, numer nadania paczki, imię i nazwisko, adres odbioru i dostałem taką odpowiedź:

Infolinia: "Nie wiem co się stało, być może omyłkowo została zawrócona przez NADAWCĘ lub z jakiegoś innego powodu została zawrócona...."

Cisnąłem dalej osobę z infolinii, bo nadawca nic nie zawracał, a w miejscu odbioru zawsze ktoś jest (we wskazanych godzinach), i pytałem: czy możliwe jest, że zawrócono paczkę z powodu uszkodzenia, bo to była paczka z piwem na konkurs itd. to wtedy wreszcie dopowiedział, że "jest taka możliwość, że paczka została uszkodzona i wraca do nadawcy...."

Czyli najprawdopodobniej została uszkodzona i niestety wraca do nadawcy , a oni sobie wpisali: ODMOWA PRZYJĘCIA i zadowoleni....

 

P.s. Czekamy, aż paczka wróci do nadawcy, oceni stan, i podejmie decyzję czy wysyła ponownie, czy zwracamy koszty wpisowego.

 

Pozdrawiam

T.S.

 

Edit:

Paczka wróciła do Nadawcy, część piw uszkodzonych. Ewidentna wina InPost.

Sprawa zamknięta.

Edytowane przez Orzech1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Uwaga uwaga, wyniki!
 
Grand Championem XI Częstochowskiego Konkursu Piw Domowych Bractwa Piwnego został Łukasz Kolasiński i to jego piwo będzie warzone przez Browar Jana!
Najszczersze gratulacje!
- z tego co wiemy, to debiut w konkursie piwowarskim, tym bardziej czapki z głów!
 
Reszta wyników w załączeniu poniżej. Wszystkim zwycięzcom na podium oraz uczestnikom także składamy olbrzymie gratulacje, bowiem poziom był wysoki i wyrównany.
 
Piwu Cześć!
 

XI CKPDBP - wyniki.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
6 minut temu, Trojan91 napisał:

Witam, czy nagrody od organizatora zostały wysłane do laureatów?

 

Nie, cały czas czekamy na koszulki, które są reklamowane (podczas prania zszedł nadruk). Ponadto działamy w zawieszeniu z uwagi na stwierdzony wirus wśród kilku członków. Jeśli będę wiedział coś więcej dam znać.

Pozdrawiam

T.S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.