Jump to content

MLPD 2020


cząsi
 Share

Recommended Posts

Drodzy Umiłowani w Piwie!

 

Ruszają zapisy na kolejny, czwarty sezon Małopolskiej Ligi Piwowarów Domowych! Po ostatnim sezonie staraliśmy się znaleźć złoty środek związany z organizacją, stylami oraz sposobem punktacji poszczególnych kolejek. I tym samym wracamy do korzeni! W skrócie:

 

- Liczba kolejek : 6
- Termin poszczególnych kolejek to ostatnia niedziela każdego miesiąca (z niewielkimi odstępstwami), począwszy od kwietnia z uwzględnieniem 2-miesięcznej przerwy wakacyjnej.
- Punktacja ulegnie zmianie w celu zmniejszenia potencjału ucieczki przed peletonem uczestników biorących udział we wszystkich kolejkach (wstępnie zmniejszenie punktów o połowę). Dodatkowo mamy plan zaangażowania certyfikowanych sędziów PSPD oraz przedstawicieli browarów do oceny piw uwarzonych przez Was.
- Przed każdą kolejką planujemy przygotować kalibrację, zarówno dla sędziów jak i uczestników Ligi, najlepszego, dostępnego przedstawiciela stylu.

 

Najważniejszą nowością związaną z Ligą jest współpraca jaką udało nam się nawiązać z lokalnymi browami. Każdy styl będzie objęty patronatem jednego z naszych sposorów, którzy ufundują szereg upominków i niespodzianek dla startujących w poszczególnych kolejkach! 1f603.png:D

 

A style w których zmierzą się piwowarzy są następujące:
• 26.04.2020 – Extra Special Bitter - TEA Time Brewpub
• 24.05.2020 – Witbier - Browar Dwie Wieże
• 28.06.2020 – APA z herbatą - Browar Jana
• 27.09.2020 – Nowofalowy Hefeweizen - Browar Kazimierz
• 25.10.2020 – Belgian Saison z owocami - Browar PiwoWarownia
• 29.11.2020 – Porter Bałtycki - Brokreacja

 

Poniżej macie link, w którym możecie wybrać style (oby wszystkie), w których zmierzycie się z pozostałymi piwowarami! Liczymy na Was!

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAVz2fq9FF5wal3IiCs85tEWVmAcraKbXyej01vNb8RYMKrw/viewform?fbclid=IwAR3DA79vfk3BkVwTyEIjtMq1yxn_MXeHEf7YA49bmxSEDFZ23KxK8lZJf2A

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.