Skocz do zawartości

Witam


Blackmore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Trafiłem tu (oraz na bliźniacze forum browar.biz) z dwóch powodów. Pierwszy to fakt, iż bardzo lubię piwo. Drugi nieco smutniejszy. Znudziły mi się browary szeroko dostępne w sklepach i mam ochotę coś z tym zrobić. Najwyższy czas zabrać się za warzenie tego szlachetnego trunku. Domyślam się, iż przyjemność wypicia własnego piwka jest ogromna. Mam nadzieję, że wszelkie niezbędne informacje znajdę na Waszym portalu. Na razie czeka mnie czytanie, ale już w poniedziałek planuję zamówić zestaw startowy (jeszcze nie wiem jaki) oraz niezbędne surowce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :/ Na pewno nie będziesz żałował swojej decyzji :) Pamiętaj jednak, że piwowarstwo to także cierpliwość :/ Nie zrażaj się tym, że pierwsza warka może nie spełniać Twoich oczekiwań :/ Wielu piwowarów to przechodziło w tym i ja także poszukuj swojego ulubionego piwka a po czasie zobaczysz jak warzenie jest przyjemne :) Koleżanki i koledzy z forum są bardzo pomocni w piwowarskich poczynaniach, więc możesz na nas liczyć :/ Powodzenia Blackmore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie. Czytam, czytam. Zaraz będę szukał najlepszego zestawu startowego. Od razu skaczę na głęboką wodę, czyli zacieranie. Bez żadnych puszek. Nie widzę tylko termometru w żadnym z zestawów (a przeglądałem kilka sklepów) widocznie będę musiał go dokupić oddzielnie. Podobnie jak gar. Tzn. mam 2 garnki 15/17l. Tyle tylko, że nie wiem czy jest sens bawić się tak i czy w ogóle się uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe przyjęcie. Czytam, czytam. Zaraz będę szukał najlepszego zestawu startowego. Od razu skaczę na głęboką wodę, czyli zacieranie. Bez żadnych puszek. Nie widzę tylko termometru w żadnym z zestawów (a przeglądałem kilka sklepów) widocznie będę musiał go dokupić oddzielnie. Podobnie jak gar. Tzn. mam 2 garnki 15/17l. Tyle tylko, że nie wiem czy jest sens bawić się tak i czy w ogóle się uda...

Termometr powinien być w zestawach ,a jak nie to dokupisz w każdym markecie gdzie jest stoisko biowinu. A garnek najlepiej kupić na 30l lub 40l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja witam.

Sprzęt już dotarł? Co zamówiłeś?

Skoro piwa Ci się znudziły widocznie chodzisz po marketach. Poszukaj w okolicy sklepu z ciekawymi piwami ale i warz swoje-tylko uwarzaj to wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.