Skocz do zawartości

II Poznański Konkurs Piw Domowych


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

II Poznański Konkurs Piw Domowych

 

Regulamin konkursu:

6. Uczestnicy konkursu mogą wystawić piwa po jednym w każdej kategorii w w/w ilości butelek.

ze strony:

5.1 piwowar wystawić może 1 piwo

które jest aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Aktualny regulamin to ten na forum. Niestety regulamin na stronie "piwa świata" jest błędny to projekt /z zeszłego roku/. Organizator obiecał szybką poprawę. Głównie chodzi o pobranie formularza ze strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takie info zapodał głównodowodzący Giełdą na BB

 

"Osoby które zajmą pierwsze 3 miejsca zaproszone zostaną do browaru Fortuna ( po tel. ustaleniu terminu), do induwidalnego zwiedzania browaru, poznania jego zakamarków oraz tajemnic.Na miejscu też zaopatrzone zostaną w ''suchy prowiant'', tamtejże produkcji.Wszystkich niezdecydowanych wzywamy -ŚLIJCIE SWOJE PIWA NA KONKURS."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie, bo pewnie już parę osób wypełniło zgłoszenia i wysłało piwa:

13. W Formularzu Zgłoszenia należy bezwzględnie podać: datę warki, rodzaj użytego surowca; ziarno/ekstrakt, stężenie brzeczki

.

W formularzu na stronie piwa.swiata nie znalazłem miejsca na te dane. Gdzie to wpisywaliście?

 

Edit: dooobra... znalazłem kawałeczek wolnego miejsca na środku strony pomiędzy kategorią i recepturą i tam wrzuciłem. Ale trochę niedopracowany ten formularz... :rolleyes:

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że wysłałem formularz bez tych danych ' date=' wypełniłem wszystkie rubryki ale do regulaminu nie zaglądałem :/[/quote']

Oho! To Cię zdyskwalifikują ;)

Bez przesady. Więcej luzu. Miałem wielką ochotę zabrać się na giełdę, ale kolendowicze się do mnie wybierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o konkursie, ale dziś piwa spakowałem i zostały wysłane.

Może dojdą.

Szkoda, że osobiście mnie nie będzie, bo poznańską giełdę dobrze wspominam.

Może dojdą , tylko jak zniosą tak niskie temp w transporcie ?

Ja jutro wybieram się osobiście do Macieja z piwem , a przy okazji zaopatrzyć piwniczkę :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dojdą , tylko jak zniosą tak niskie temp w transporcie ?

Też się trochę tego obawiam. Przesyłka ode mnie wyszła wczoraj i miała być na dzisiaj, ale przez te śniegi utknęła gdzieś po drodze. :monster: A dziś w nocy ma być -15°C...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpid upoważnił mnie do podania wiadomości, że Słodownia Soufflet Polska ufundowała nagrody za trzy pierwsze miejsca w obu kategoriach. Co będzie nagrodą dla zwycięzców pozostanie niespodzianką do soboty, ale mogę zdradzić że na pewno nie będzie to słód jak w poprzednim roku. :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.