Skocz do zawartości

Pierwsza warka Klarstein


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.12.2019 o 00:30, x1d napisał:

 

Stosujesz jakieś modyfikacje kosza/sita/kotła?

Jestem po drugiej warce na tym sprzęcie i dotychczas wydajność również nie powala...

na dnie kosza jest dodatkowa siatka oraz hopstoper w snie

IMG_20190420_214025.jpg

IMG_20190319_122631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkę mam 0,25mm, wypróbuję.

edit: okazuje się, że siatka razem z opakowaniem wylądowała na śmietniku w ferworze świątecznych porządków...

No więc, wypróbuję 0,2, jak dojdzie.

Edytowane przez x1d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopie stary temat żeby nie zakładać nowego. Wydaje mi się że gdzieś czytałem ale nie mogę się teraz doszukać gdzie.

Chodzi o to że kupiłem nowy kocioł 65l ale okazało się że nie ma w zestawie tej rurki przelewowej z sita w górę przez środek.

Czym ją zastąpić? Ewentualnie czy jest ona niezbędna i można zaślepić tę dziurę i warzyć bez?

Zwrot czy reklamacja nie wchodzi w grę niestety, gdyż zakupiłem na olx z tzw. stock'u za dobrą cenę ale bez gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pero napisał:

Odkopie stary temat żeby nie zakładać nowego. Wydaje mi się że gdzieś czytałem ale nie mogę się teraz doszukać gdzie.

Chodzi o to że kupiłem nowy kocioł 65l ale okazało się że nie ma w zestawie tej rurki przelewowej z sita w górę przez środek.

Czym ją zastąpić? Ewentualnie czy jest ona niezbędna i można zaślepić tę dziurę i warzyć bez?

Zwrot czy reklamacja nie wchodzi w grę niestety, gdyż zakupiłem na olx z tzw. stock'u za dobrą cenę ale bez gwarancji.

Możesz zaślepić, tylko trzeba wtedy zwracać uwagę, żeby na dole nie wyschło, jak się sito przytka. Może się też przelać górą kosza, wtedy mogą powpadać ziarna na dół.

Ja już robię bez tej rurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pero napisał:

Ok też zaślepilem. Na dniach pierwsza warka. Czy tym zaworkiem mogę regulować moc pompki? Nie ma zagrożenia że się przepali?

 

Możesz spokojnie regulować, nic się nie przepali. Oczywiście jak chcesz całkiem wstrzymać cyrkulację, to lepiej pompkę wyłączyć przyciskiem niż całkiem zamykać zawór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.