Skocz do zawartości

Chmiel Sabro dostepnosc


tumok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Jo że nie ma tematu osobnego  to tu skrobnę,chmiel jest bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby,z obiecywanych fajerwerków zostały tylko obietnice,zero cytrusów,zapach bardzo słaby i pusty, mi kojarzy się z mirabelkami,coś tam pałęta  się egzotyka i nafta nawet,

test na kwasie, 50g na zimno na 4 dni,chmiel 2019 z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dziedzicpruski napisał:

Jo że nie ma tematu osobnego  to tu skrobnę,chmiel jest bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby,z obiecywanych fajerwerków zostały tylko obietnice,zero cytrusów,zapach bardzo słaby i pusty, mi kojarzy się z mirabelkami,coś tam pałęta  się egzotyka i nafta nawet,

test na kwasie, 50g na zimno na 4 dni,chmiel 2019 z CP

U mnie 50g + 50g Azacca na zimno w NEIPA na 7l na drożdzach Hazy Daze - potężny aromat kokosa, troche nawet mydlany ale w pozytywnym sensie + ananas. Na pewno wrzucę. Wersja też 2019 z CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P

6 minut temu, Suchejroo napisał:

U mnie 50g + 50g Azacca na zimno w NEIPA na 7l na drożdzach Hazy Daze - potężny aromat kokosa, troche nawet mydlany ale w pozytywnym sensie + ananas. Na pewno wrzucę. Wersja też 2019 z CP

Pytanie jest co wniosła azacca, jakbym pomieszał to sabro np. z citrą to pewnie też byłbym bardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dziedzicpruski napisał:

P

Pytanie jest co wniosła azacca, jakbym pomieszał to sabro np. z citrą to pewnie też byłbym bardziej zadowolony.

Pewnie tak. Ja jakos mam tak że Sabro wyczuwam w każdym piwie jakim jest, ale moim zdaniem własnie tez on się komponuje z innymi jako wypelnienie, jako sam może być słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Suchejroo napisał:

Pewnie tak. Ja jakos mam tak że Sabro wyczuwam w każdym piwie jakim jest, ale moim zdaniem własnie tez on się komponuje z innymi jako wypelnienie, jako sam może być słabo

Ja to  na świeżo recenzuje, własne rozlewam ten kwas,czasem sobie tam próbuję  jak mi się za dużo naleje do butelki, ja już na pewno gdzieś ten profil zapachowosmakowy czułem,na pewno w niemieckim chmielu,te same mirabelki, kwas   i chyba nic więcej ciekawego, da się to wypić z przyjemnością pewnie, ale chmielu tego już na bank nie kupię.

 

Jakby  zmieniło w butelkach po paru dniach to napisze uzupełnienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.