Skocz do zawartości

Budowa Kegeratora


simple1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Muszę zbudować kegerator, który będę mógł sobie potem zabudować, chodzi mi o całą instalację. Dodam, że nigdy nie miałem z tym nic wspólnego, będę miał przy tym pomoc, ale co powinienem kupić. Jaka lodówka, kegi, rozdzielacze, ociekacze, krany itp? Czy ktoś  ma doświadczenie i może mi pomóc? Kegerator ma być wynajmowany na wesela. Szukałem po forum, natomiast jest wszystko bardzo rozstrzelone i zgłupiałem.

kegerator ma mieć 3-4 krany odsunięte od siebie po ok 30 cm. podłączone z boku skrzyni obudowy.

_ Jaka lodówka czy może zamrażąrka? nowa - zeby weszły 4kegi
- jakie kegi? żeby były uniwersalne do napełnienia typowym browarem typu lech, tyskie, perła itp
- Jaka instalacja? przewody itp
- jaka butla co2? oraz jaki reduktor
- rozdzielacze itp? nie wiem co jest potrzebne...
- jakie ociekacze
- jakie krany/zawory
I jak to wszystko ma być podłąćzone ze sobą ;)
- czy trzeba jakąś pompę?

Edytowane przez simple1.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac po pytającym że nie ma zielonego pojęcia za co chce się wziąć... Kupi wszystkie potrzebne rzeczy, napełni najpopularniejszym piwem kega ( :D ) i co dalej? Samo się naleje, parametry same się ustawia a hajs będzie leciał od klienta :)

Wysłane z mojego TA-1053 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, anteks napisał:

Gdzie chcesz napełnić kegi popularnymi piwami?

Przecież to oczywiste, że w punkcie napełniania kegów. Ewentualnie kupi koncentrat,doda trochę spirytusu i żółci bydlecej potem dopełni wodą i będzie miał.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, simple1.1 napisał:

Po to jest forum żeby rozmawiać

Potrzebujesz skonsultować jakąś recepturę, czy pomysł na takie czy inne piwo to pisz śmiało. Ale biznesów weselnych to tu nie skonsultujesz.

Edytowane przez Mibor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać w google "rollbar" i nazwę popularnego koncerniaka, który chcesz sprzedawać. Wybrać i na dowolnym portalu możesz sobie zakupić. A co do reszty to już będziesz mógł sprzedawcę wypytać.

Edytowane przez gorek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Marchelli napisał:

Takie gotowe nalewaki mozna kupic na znanym portalu aukcyjnym, ich wykonanie i jakosc dosc liche jest, ale sa gotowe

Takie nalewaki można kupić w każdym sklepie z nalewakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.