Skocz do zawartości

Prowadzenie Browaru na studiach.


mambalka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, mambalka napisał:

Witam czy uważacie ,że da rade prowadzić biznes (mały jakieś 10-20hl miesiecznie) podczas studiów? będąc 3 dni w tygodniu w browarze? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Obawiam się, że nie podołasz dobrze prowadzić jednego i drugiego. Chyba, że studia to "sztuka raz" i nie będą wymagały od Ciebie żadnego zaangażowania się, ale i tak będzie to nie lada wyzwanie. Trzy dni przy założeniu do 2000l/miesiąc to cholernie mało czasu na ogarnięcie wszystkiego.

Czasami bardzo trudno jest pogodzić mi pracę i piwowarstwo domowe. Pomimo tego że mam biuro w miejscu zamieszkania to i tak czasami tematy się przeciągają i plany warzelne idą się huśtać i wszystko się przedłuża w czasie. Ja wiedzę to kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mambalka napisał:

da rade prowadzić biznes (mały jakieś 10-20hl miesiecznie) podczas studiów? 

Nie odpowiem Ci na pytanie ale bardzo kibicuje. Marzy mi się taka Polska w której jest z 2000 mikrobrowarów, z wybiciem chociaż 1-2hl, które sprzedają lokalnie po jakiś gospodach swoje piwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mambalka napisał:

Witam czy uważacie ,że da rade prowadzić biznes (mały jakieś 10-20hl miesiecznie) podczas studiów? będąc 3 dni w tygodniu w browarze? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

jakie wybicie planujesz? Powiem że troche roboty jest, trzeba doglądać, myć, rozlewać. Te trzy dni to weekend czy co drugi dzień?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.