Jump to content
mambalka

Prowadzenie Browaru na studiach.

Recommended Posts

Godzinę temu, mambalka napisał:

Witam czy uważacie ,że da rade prowadzić biznes (mały jakieś 10-20hl miesiecznie) podczas studiów? będąc 3 dni w tygodniu w browarze? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

Obawiam się, że nie podołasz dobrze prowadzić jednego i drugiego. Chyba, że studia to "sztuka raz" i nie będą wymagały od Ciebie żadnego zaangażowania się, ale i tak będzie to nie lada wyzwanie. Trzy dni przy założeniu do 2000l/miesiąc to cholernie mało czasu na ogarnięcie wszystkiego.

Czasami bardzo trudno jest pogodzić mi pracę i piwowarstwo domowe. Pomimo tego że mam biuro w miejscu zamieszkania to i tak czasami tematy się przeciągają i plany warzelne idą się huśtać i wszystko się przedłuża w czasie. Ja wiedzę to kiepsko.

3 godziny temu, mambalka napisał:

da rade prowadzić biznes (mały jakieś 10-20hl miesiecznie) podczas studiów? 

Nie odpowiem Ci na pytanie ale bardzo kibicuje. Marzy mi się taka Polska w której jest z 2000 mikrobrowarów, z wybiciem chociaż 1-2hl, które sprzedają lokalnie po jakiś gospodach swoje piwa. 

6 godzin temu, mambalka napisał:

Witam czy uważacie ,że da rade prowadzić biznes (mały jakieś 10-20hl miesiecznie) podczas studiów? będąc 3 dni w tygodniu w browarze? Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz

jakie wybicie planujesz? Powiem że troche roboty jest, trzeba doglądać, myć, rozlewać. Te trzy dni to weekend czy co drugi dzień?

Edited by anteks

Zadales pytanie nie podajac wlasciwie zadnych informacji dotyczacych browaru. Wszystko zalezy od techniki ktora mialbys posiadac.