Jump to content
Sign in to follow this  
Kamchemia

[GIEŁDA] Taboret gazowy 8kW - palnik gazowy żeliwny, kuchenka turystyczna 1-palnikowa

Recommended Posts

Taboret gazowy 8kW - palnik gazowy żeliwny, kuchenka turystyczna 1-palnikowa


TABORET GAZOWY  8 kW - spawane nogi

zasilanie na gaz propan/butan

z butli gazowej 11 kg wytrzymały do 400 kg obciążenia

w zestawie również przyłączeniowy (reduktor, wąż, opaski)

Posiada pokrętło do płynnej regulacji gazem.

TABORET PRODUKOWANY JEST WE WŁOSZECH - NIE W CHINACH

Taboret posiada żeliwne palenisko.

Bardzo wytrzymały, zrobiony z solidnej tłoczonej blachy.

WAŻNE!!!

Nasze taborety mają nogi spawane a nie skręcane, dzięki temu bez obaw można na nich stawiać duże garnki np 100 litrów i gotować dla dużej ilości osób.

Nasze taborety wytrzymały testy z obciążeniem do 400 kg !!!

Taborety zostały dokładnie przebadane i przetestowane zgodnie z obowiązującymi normami UE przez jedna z wiodących na świecie włoską jednostkę certyfikującą IMQ.

IMQ jest uznane przez Unię Europejską jako Organ Notyfikowany dla wielu dyrektyw odnoszących się do wymagań bezpieczeństwa i dotyczących oznakowania CE. Zapewnia to badania w wysokiej klasy laboratoriach. Badania wykonywane są przez niezależnych specjalistów, korzystających z nowoczesnych urządzeń pomiarowych i osiągających wyniki obiektywne i naukowo potwierdzone. W związku z tym kupując produkt oznaczony znakiem CE nadanym przez IMQ masz gwarancję najwyższej jakości produktu i bezpieczeństw użytkowania.

W przypadku taboretów ze skręcanymi nogami takie obciążenie mogłoby być ryzykowne. Dodatkowo przed każdym użyciem taboret ze śrubami wymaga sprawdzenia śrub, w przypadku naszych taboretów po prostu stawiasz gar i gotujesz bez zbędnych dodatkowych czynności.

Nóżki są na stałe połączone z górą taboretu, dzięki temu nie ma już ryzyka złożenia się taboretu podczas pracy, tak jak to się zdarzało z nóżkami dokręcanymi na śruby. Otwory do dokręcania śrub bardzo szybko się wyrabiały, co powodowało rozkręcenie się taboretu i zagrożenie dla użytkowników. Zrezygnowaliśmy z tego typu taboretów na rzecz taboretów spawanych, unikając w ten sposób wad, jakie posiadał taboret z ramą skręcaną na śruby.

Włoski producent postawił na jakość produktu oraz wygodę i bezpieczeństwo użytkownika - produkują taborety z nogami spawanymi!!!

Świetnie sprawdza się w małej gastronomii - w barach, restauracjach, stołówkach, kuchniach polowych na obozach, na stałych campingach, przy organizacji imprez takich jak wesele, piknik, komunia, czy przy destylacji. Sprawdza się także przy przygotowywaniu karmy dla zwierząt - w gospodarstwie, w schronisku, w przytulisku... Używają go także cukiernie, piekarnie oraz inne zakłady przetwórstwa spożywczego.

Taboret jest wysoko ceniony przez działkowców, gdyż świetnie się sprawdza przy podgrzewaniu, gotowaniu lub smażeniu owoców, ułatwia więc przygotowanie większej ilości przetworów.

Taboret przychodzi do Państwa w dwóch elementach: rama taboretu oraz palnik. Palnik dokręca się za pomocą załączonych śrub do ramy taboretu i już można go używać. W opakowaniu znajduje się również instrukcja w języku polskim oraz gwarancja.

POSTAW NA JAKOŚĆ

Gwarancja na prawidłowe działanie urządzenia - 24 miesiące

Taboret posiada certyfikat CE nr 51AT1399

Nasze urządzenia mówią same za siebie - Państwa komentarze i opinie o taboretach PAC INTERNATIONAL są dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości naszych taboretów.

Parametry techniczne:

Wymiary: 400 x 400 x 180 mm

Ciśnienie gazu: 37 mbar

Typ gazu: propan-butan

Średnica dyszy: 150

Moc (wydajność): 8 kW

Zużycie gazu: 510g/h

Waga: 5,5 kg


 • Ogłaszający
  Kamchemia
 • Data
  04.10.2019
 • Cena
  128,53 zł
 • Kategoria

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...