Jump to content
Sign in to follow this  
Kuba

Gliwice

Recommended Posts

W Gliwicach, przy ulicy Raciborskiej zlokalizowany jest sklep z zaopatrzeniem dla winiarzy. Myśle, że i niejeden piwowar znajdzie w nim coś dla siebie.

Pozdrawiam

W Rybniku jest taka fajna hurtownia 1001 drobiazgów, gdzi możn tanio nabyć wselkiego rodzaju sprzęt do warzenia piwa i produkcji wina, a oprócz tego tanio brew kity (33,60 brutto)

Polecam

Widziałem osobiście sklep w Gliwicach i muszę powiedzieć, że w Rybniku jest większy (zdecydowanie większy) wybór akcesoriów oraz surowców i taniej

Witam

Dla wszystkich zainteresowanych lokalizacją hurtowni z akcesoriami piwowarskimi i winiarskimi w Rybniku, podaję, że mieści się ona w takim betonowym podłużnym budynku przy wjeździe do TESCO. Plan poniżej.

FARBY PRAKTIKER

PIWO ---------------------------------

-----I I---------------------------------

I I TESCO

I I

I I

I I

I I

I I

I I

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ul. Żorska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam po 3 letniej nieobecności...

Wiem, że to nie miejsce, ale zapytam - Chłopie co się z Tobą działo tyle czasu? Uwarzyłeś wreszcie to Zimowe?

Witam po 3 letniej nieobecności. Uprzejmie donoszę, że sklep na ulicy Raciborskiej przestał istnieć.

To że przestał istnieć wiem już od prawie roku :smilies::) :)

Witam

Dla wszystkich zainteresowanych lokalizacją hurtowni z akcesoriami piwowarskimi i winiarskimi w Rybniku, podaję, że mieści się ona w takim betonowym podłużnym budynku przy wjeździe do TESCO. Plan poniżej.

FARBY PRAKTIKER

PIWO ---------------------------------

-----I I---------------------------------

I I TESCO

I I

I I

I I

I I

I I

I I

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

ul. Żorska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

byłem tam wczorej niestety brak towaru i zostałem poinformowany że rezygnuje ze sprzedaży

Edited by jar35

Ignac99 był w tej Rybnickiej hurtowni w roku ubiegłym. Facet co tam sprzedaje był mocno zdziwiony ze można piwo w domu warzyć ze słodów. Myślał że tylko z brew-kitów