Jump to content
Alexy

[SPRZEDAM] Krany do piwa (Intertap, super jakość)

Recommended Posts

Hej,

Ze sporym smutkiem przychodzi mi podjąć decyzję o sprzedaży mojego domowego browaru. Niestety obowiązki dnia codziennego nie dają mi okazji do warzenia mojego ukochanego trunku, a sprzęt stoi i się kurzy... Zatem męska decyzja podjęta - wystawiam browar na sprzedaż. Zapraszam na PW w razie pytań! 

Mam do sprzedania krany Intertap w całości ze stali nierdzewnej (także tylna tuleja) do domowego kegeratora. Pierwsza klasa wykonania, nie pienią piwa. Ideał. Używałem je w sumie bardzo niedługo - może każdy obsłużył 1-2 kegi. Krany od producenta z USA, zatem nie jest żaden chińczyk. Używałem wcześniej różne krany, ale te to zupełnie inna klasa. Zawór chodzi bardzo delikatnie, nic nie cieknie, a uszczelka umieszczona z przodu gwarantuje, że nie zasycha w nim piwo. Zatem bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Polecam przeczytać opinię Marshalla z Brulosophy:

http://brulosophy.com/2017/01/12/intertap-forward-sealing-faucets-product-review/

Długość tulei pozwala na montaż w ściankach o grubości 7cm lub mniej.

Nowy taki kran z przesyłką wychodzi około 300zł. Nie są do kupienia w PL, ja swoje sprowadzałem z UK.

Moja CENA za 1 szt to: 200zł + przesyłka (paczkomat, kurier - co kto lubi)

Mam jeszcze 3 szt.

spacer.png

Edited by Alexy

W dniu 2.09.2019 o 11:44, Fenris napisał:

co znaczy że nie pienią piwa ?? Kran to chyba nie ma wielkiego znaczenia gdyby tak było to żaden multitap w Polsce nie byłby w stanie nalać piwa

Chodzi pewnie o to, że te krany nie mają kompensatora regulującego przepływ piwa. Kompensator pozwala wyregulować przepływ tak, aby piwo się nie pieniło (oczywiście oprócz odpowiedniego schłodzenia piwa czy doboru ciśnienia CO2). Wg sprzedającego mimo braku kompensatora piwo się nie pieni.