Jump to content
Alexy

[SPRZEDAM] Braumeister 20L z nowym sterownikiem - stan IDEALNY

Recommended Posts

Hej,

Ze sporym smutkiem przychodzi mi podjąć decyzję o sprzedaży mojego domowego browaru. Niestety obowiązki dnia codziennego nie dają mi okazji do warzenia mojego ukochanego trunku, a sprzęt stoi i się kurzy... Zatem męska decyzja podjęta - wystawiam browar na sprzedaż. Zapraszam na PW w razie pytań! 

Mam do sprzedania mój ulubiony kociołek - Braumeister 20L z nowym sterownikiem. Niemiecka solidność, powtarzalność warek, przyjemność pracy z nim. Zakupiony w Browamatorze 14/09/2017. Bardzo zadbany, czyszczony starannie po każdej warce, także pompa. Uwarzyłem na nim około 10 warek, także niewiele. Wydajność jaką uzyskiwałem to zawsze ponad 80%. POLECAM! To zupełnie inna liga niż chińskie garnki zacierno-warzelne. Kosztowny, to fakt, ale wart każdej złotówki. 

Jeśli nabywcą będzie osoba mieszkająca +/- 150km od Warszawy, to mogę zaoferować weekendową podwózkę sprzętu do domu oraz, jakby kupujący sobie życzył, wspólne odpalenie i pokazanie co i jak robić aby było jak trzeba.

CENA: 3700 zł

https://shop.speidels-braumeister.de/en/20-50-Litre-Braumeister/20-litre-Braumeister

spacer.png

spacer.png

Edited by Alexy