Skocz do zawartości

Biela Vrana 2020


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2020 o 12:43, anteks napisał:

Panie, to dziwny konkurs. Nie ma metryczek, nagród i kasę chcą w ojro

jak nie ma metryczek ?? była do pobrania wypełniona po angielsku BJCP'owa

nagród jako takich nie ma ale możesz sobie wydrukować dyplom za brązową, srebrną i złotą szyszkę

ojro jak ojro....

 

nie wiem czy nie wyczułem sarkazmu czy jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!  Jestem z Mińska na Białorusi ? Chcę wziąć udział w konkursie w nominacji Belgian Dark Strong Ale

Nie mogę wysłać piwa pocztą lub kurierem, ponieważ odbiorca będzie musiał dokonać  opłatę celną  ale mogę dostarczyć paczkę do dowolnego polskiego miasta

Czy ktoś może wysłać moją paczkę wraz z jego paczką ? 

Edytowane przez Eugene Moroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem indywidualnie pocztą (priorytet; wczoraj koło 18:00 nadana w Szczecinie dziś 16:30 wyleciała z Warszawy)... paczka 6 butelek za 53zł...

 

EDYTKA 05.02 18:10:

organizatorzy konkursu są mocno niepoważni... moja paczka od 2 dni leży do odbioru na poczcie (pod adresem shippingu nie zastano adresata; przy odbieraniu paczek na SzKPD kilka lat temu było to nie do pomyślenia z mojej strony - paczki tego samego dnia były odbierane i przechowywane w lodówce) - na maile też nie reagują...

Edytowane przez erulogoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dostałem informację, że paczka niedoręczona z powodu złego adresu. Wysłałem info do organizatora i czekam. Niestety po fakcie zobaczyłem, że pracują od 14.00 co może być przyczyną niedoreczenia ale takiej informacji jak i nr telefonu w komunikacie organizacyjnym nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem na adres restauracji Pivovar Hostinec, Hlavna 65, Kosice. No cóż, jak zwrócą to sam je wypiję. 

EDIT. 

Erulogoss spieszę z pomocą. Nawiązałem kontakt z organizatorem,  który ustalił że moja paczka dotrze jutro. Napisz maila przez stronę kontaktową i się dogadaj. Jakby co to podaję pebox@azet.sk Ponadto napisałem do DPD Polska info o nr telefonu restauracji i dostarczeniu po 14.00. Odpisali, że przekazali info na Słowację. 

Edytowane przez Oskkar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.