Skocz do zawartości

Biela Vrana 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Kategorie na słowacki konkurs w 2020r.

1. kategória: 27. Historical Beer: Piwo Grodziskie 
určená držiteľom ocenenia Grand Special Biela vrana 2019 - Ireneusz Misiak

2. kategória: 15. B – Irish Stout, 16. A – Sweet Stout ,16. D – Foreigh Extra Stout

3. kategória: 26. D – Belgian Dark Strong Ale

4. kategória: 28. B – Mixed Fermentation Sour Beer, 28. C – Wild Speciality Beer

5. kategória: 09. A - Doppelbock

6. kategória: 34. C - Experimental Beer – Slovak Herbal Ale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, BROWAR KWARTA napisał:

Jak można wysłać piwo na ten konkurs ? Jest gdzieś regulamin itp ? Pozdrawiam

 

Cześć. Krótko przed terminem konkursu pojawi się możliwość rejestracji pod podanym niżej linkiem. Musisz zarejestrować piwo i wnieść opłatę.

http://www.biela-vrana.sk/sutaz/

 

Miejscem konkursu jest Pivovar Hostinec. Na ten adres musisz wysłać piwa. Być może będzie organizowana jakaś grupowa wysyłka piw z Polski, wówczas wyślesz pod wskazane miejsce, gdzieś w Polsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Również mam piwko pod ten konkurs i z chęcią dorzuciłbym je do jakiejś wspólnej wysyłki - wiadomo, taniej tak (chyba taniej, nie wiem, bo nigdy nic nie wysyłałem za granicę) i przede wszystkim pewniej. Ale tak sobie pomyślałem przy tej okazji, czy nie byłoby ciekawą koncepcją stworzenie jakiegoś funduszu celowego na takie akcje. Czy nie mogło by być to np w ramach struktur PSPD. Żeby z tych pieniędzy finansować wysyłkę piw polskich piwowarów na zagraniczne konkursy. Nie wiem czy miałoby to sens, czy by się sprawdziło, czy zebrała by się grupa ludzi chętnych na to łożyć, i jak to w ogóle zorganizować, ale może jest to jakiś pomysł. Żeby dobry człowiek, który poświęca swój czas i środki, wożąc nasze piwa gdzieś po obcych landach miał z tego coś więcej niż "dziękuję" a przynajmniej nie był na tym bardzo w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez lata zbierałem piwa na Białą Vranę i do Budapesztu i osobiście zawoziłem do Koszyc. Robiłem to dla dobra piwowarstwa domowego. Czasami jeszcze musiałem wykładać za wpisowe bo ktoś zapomniał zapłacić.. Byli koledzy, którzy to doceniali, ale w większości byli tacy co jeszcze mieli o wszystko pretensje. W tym roku niestety czas mi nie pozwala na organizację przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zawozić osobiście.

 

Kurier DHL za paczkę 40x60x80 (w takiej zmieściłoby się ok. 20 piw) kosztuje 110 zł:

https://dhl24.com.pl/paczka/

 

@Wiśnia81

Ja mogę zorganizować wysyłkę z Wrocławia. Znajdą się jeszcze chętni? Szukam 2-3 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać na priv. Szukam jeszcze 1-2 osób i powinniśmy to ogarnąć. Wychodzi mi cena za osobę ok. 20 zł - myślę, że do przeżycia.

 

EDIT: Czytam sobie regulamin i tam widnieje:
After creating your account and adding your entries to the system, you must pay your entry fee(s). Accepted payment methods are:

  • Cash

 

Koniec xD
Serio jest aż tak źle? Czy mamy hajsy w euro wrzucać do paczki? :)

Edytowane przez Czeslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 15:26, Czeslaw napisał:

EDIT: Czytam sobie regulamin i tam widnieje:
After creating your account and adding your entries to the system, you must pay your entry fee(s). Accepted payment methods are:

  • Cash

 

Koniec xD
Serio jest aż tak źle? Czy mamy hajsy w euro wrzucać do paczki? :)

w zeszłym roku też tak było... kasa w woreczku przytroczona do butelki żeby w paczce się nie zapodziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 15:26, Czeslaw napisał:

Daj znać na priv. Szukam jeszcze 1-2 osób i powinniśmy to ogarnąć. Wychodzi mi cena za osobę ok. 20 zł - myślę, że do przeżycia.

 

EDIT: Czytam sobie regulamin i tam widnieje:
After creating your account and adding your entries to the system, you must pay your entry fee(s). Accepted payment methods are:

  • Cash

 

Koniec xD
Serio jest aż tak źle? Czy mamy hajsy w euro wrzucać do paczki? :)

Też jestem chętny na wspólną wysyłkę z  Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.