Jump to content
fotohit@gmail.com

Kolumna, reduktor, poszukiwane...

Recommended Posts

Niniejszym się przywitam i podpytam... Najprostsza instalacja do kegów- bez schładzarki (stwierdziłem że temperatura piwnicowa mi wystarczy;). Mam małą butlę co2, czyli potrzebowałbym reduktora, kolumny, szybkozłączki do kega. I najlepiej kogoś kto by mi to poskładał lub instrukcji dla laika. Pytanie jeszcze jedno- czy kolumna musi być podwójna żeby podpinać kegi różnych browarów, czy też możliwy jest montaż/demontaż i wymiana złączki pod różne browary w systemie jednokolumnowym? Sam nie produkuję, chciałbym popijać czeskie piwa, ew. Namysłowa bo lokalnie i z kega daje radę. Próbowałem lupki ale na nic nie trafiłem. Stąd dziękuję z góry po pierwsze za wyrozumiałość, a po drugie za ew. nakierowanie na właściwe tory. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Lupka nie widziała bo pytanie nie takie. Na Yt Kolega znajdzie kilka filmików o kegach i sprzęcie z tym związanym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tym zdjęciu nie widać żadnej złączki (głowicy)   . To jest po prostu wkręcone w keg .Jedyny mankament w tym sprzęcie to że nie ma możliwości podpięcia CO2 do wypchania piwa . Znajomość budowy kega się kłania. Jedyne zastosowanie tego ustrojstwa to pobieranie próbek piwa przy fermentacji lub leżakowaniu w kegu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...