Jump to content
Slawmir

[GIEŁDA] ISpindel hydrometr balingomierz gotowy - zmontowany

Recommended Posts

ISpindel hydrometr balingomierz gotowy - zmontowany

Ostatnie 3 szt 

Mam na sprzedaż gotowego do użycia iSpindel w wersji "lux" :)
Urządzenie posiada zamontowany automatyczny wyłącznik, który powoduje, iż ispindel postawiony na nakrętce zostaje wyłączony. Ponadto zamontowany jest kontrakton umożliwiający sterowanie ispindel za pomoca magnesu bez odkręcania. W przypadku włączników mechanicznych trzeba odkręcić i wyciągnąć urządzenie z PET aby nacisnąć przycisk reset.

Możliwość dołożenia do wnętrza urządzenia ładowarki bezprzewodowej jak na foto i ładowania bez otwierania obudowy tak jak u mnie w "stacji dokująco - ładującej" wersja "super-lux". Cena zawiera koszt PET, wydruków 3d, części i pcb, akumulator Samsunga firmowany przez LittoKala.

Oprogramowanie dostępne na stronie autora, gdzie można wpłacić dowolna kwotę na rozwój projektu i uaktualniać firmware. W tej chwili wgrane jest najnowsze.
Urządzenie działa z Brewpiless, jak również samodzielnie z ubidots, monitor.beer i innymi portalami.
Możliwość dokupienia ładowarki bezprzewodowej i ewentualnie uchwytu pojedynczego do ładowania jak na foto.
Urządzenie zmontowane i uruchomione gotowe do użytku po kalibracji w roztworze cukru lub w robionym piwie.

Koszt wysyłki paczkomat 11 zł

• Ogłaszający
    Slawmir
  • Data
    12.06.2019
  • Cena
    140,00 zł
  • Kategoria

Edited by Slawmir

Rozumiem, że każdorazowe otwarcie wymiana baterii wymaga później kalibracji? Jeśłi tak to nabiera sensu ta bezprzewodowa ładowarka pytanie ile to wtedy miałoby kosztować?

Po co wymieniać baterię ? Starczy na długie lata. Ja od kilku warek nawet nie ładuję. To w zasadzie nie pobiera prądu.

Edited by zielony07
literówka

4 godziny temu, wariat napisał:

na grzyb bezprzewodowa ładowarka?

Żeby nie odkręcać zakrętki. Bo się aparat rozkalibrowuje. Bo jest zakręcany raz mocniej raz słabiej.

No więc tak: jeśli ktoś chce mieć jak najdokładniejszy odczyt to lepiej nie odkręcać nakrętki bo może to mieć wpływ na wyważenie czyli odczyty, ale jeżeli najbardziej komuś zależy na tym czy ustała fermentacja - czyli wykres jest przez długi czas linią poziomą to  nie ma już takiego znaczenia wyważenie.

Ładowarka składa się z przetwornika wewnętrznego i zewnętrznej ładowarki. https://pl.aliexpress.com/item/A-Qi-Universal-Wireless-Charging-Kit-Charger-Adapter-Receptor-Pad-Coil-Receiver-For-Android-Phone-THL/32724345585.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1ec65c0f8yHTRc

W tej chwili nie posiadam ładowarek ani przetworników - mogę tylko uchwyty wydrukować: pojedynczy to koszt 20 zł

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby przetwornik zamontować w późniejszym czasie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to 19.06 będą ostatnie wysyłki - potem urlop 2 tyg. 

Edited by Slawmir

Tak, oczywiście najbardziej chodzi o to, żeby wiedzieć, że ustała fermentacja, ale jeśli można mieć z tego w miarę dokładny odczyt to dlaczego nie spróbować. W sprawie szczegółów wysłałem już wiadomość prywatną i idę kliknąć te cewki na ali… haaa tylko Model A czy model B ?

Gdyby ktoś tu wrócił z tym samym pytaniem to ja już wiem, że MODEL A

Edited by wariat