Jump to content
PawelKlin

[SPRZEDAM] Zautomatyzowany browar domowy GRAINFATHER

Recommended Posts

Na sprzedaż oryginalny zestaw do warzenia piwa GRAINFATHER. Kupiony w kwietniu 2016 w sklepie twojbrowar.pl.
Oferta wystawiona na OLX: https://www.olx.pl/oferta/zautomatyzowany-browar-domowy-grainfather-piwo-warzenie-piwa-CID767-IDzNBcQ.html
Sprzęt kompletny (wszystkie podzespoły, części, instrukcja, oryginalne opakowanie), zadbany, w świetnym stanie technicznym. Dno nieprzypalone, uszczelki całe, pompa pompuje aż miło, grzałka grzeje, wszystko czyściutkie i gotowe do użycia.
Absolutnie żadnych uszkodzeń, pęknięć, wgnieceń czy innych defektów. 

Użyty dokładnie 12 razy do uwarzenia piwa (wiem dokładnie, bo mam przepisy i notatki :)).
Po każdym użyciu czyszczony dedykowanym środkiem czyszczącym Grainfather High Performance Cleaner (połowa została, dołączam gratis do zestawu).

Sprzedaję, bo warunki mam średnie a piwo to jednak nie za bardzo moja bajka (skupiam się na mocniejszych trunkach).
Opis na stronie sklepu https://twojbrowar.pl jednak zaznaczam, że sprzedaję wersję ze starszym sterownikiem!

Cena: hm, ja wiem, nowy stoi za 3700, więc swój wystawiam za 2700.

Odbiór osobisty mile widziany, ale mogę też wysłać. Przy odbiorze osobistym mogę dorzucić z 5 skrzynek z butelkami po piwie (pustymi! :)).
Zainteresowanym chętnie udzielę dodatkowych informacji. Zachęcam do kontaktu (mail lub telefon podany na olx).