Skocz do zawartości

Grodziski KPD 2019


panszpik

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszyła rejestracja do kolejnej edycji Grodziskiego Konkursu Piw Domowych. Jak w roku poprzednim rywalizacja przebiegać będzie w dwóch kategoriach:

  • Klasyczne piwo w stylu grodziskim (zgodnie z opisem stylu wg PSPD)
  • Wariacja na temat piwa grodziskiego (z racji rozpiętości ta kategoria nie zalicza się do punktacji w Pucharze PSPD)

Rejestracja do końca maja, recepcja piw 1-14 czerwca, konkurs w czasie Grodziskiego Piwobrania 21-23.06.2019. Zwycięzca kategorii "Wariacja na temat piwa grodziskiego" uwarzy swoje piwo w Browarze w Grodzisku na przyszłoroczne Piwobranie. Wszystkie informacje na stronie grodziskikpd.org.

Konkurs listowany przez PSPD oraz BJCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Otrzymałem na email formularz zgłoszeniowy. wydrukowałem go ale pomimo zaznaczenia w której kategorii będę chciał brać udział na wydrukowanym formularzu nie jest to zaznaczone, ale nadal są podane dwie opcje w dwóch kategoriach "biorę udział / nie biorę udziału. czy przed wysłaniem tak wydrukowanego formularza po prostu długopisem niepotrzebne skreślić czy wypełnić go jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Szarik0371 napisał:

Witam. Otrzymałem na email formularz zgłoszeniowy. wydrukowałem go ale pomimo zaznaczenia w której kategorii będę chciał brać udział na wydrukowanym formularzu nie jest to zaznaczone, ale nadal są podane dwie opcje w dwóch kategoriach "biorę udział / nie biorę udziału. czy przed wysłaniem tak wydrukowanego formularza po prostu długopisem niepotrzebne skreślić czy wypełnić go jeszcze raz?

Mam to samo, ten formularz chyba tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarejestrowałem w terminie, teraz chciałbym wysłać w końcu piwa. Trzeba dołączyć wydrukowany formularz, czego nie zrobiłem od razu przy rejestracji, a teraz mi wyskakuje Dziękujemy za zgłoszenia, ponowne otwarcie rejestracji za rok ;).

Skąd mogę pobrać ten formularz żeby go teraz wydrukować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.