Jump to content
Juniorek

Starsan- zamówienie grupowe

Recommended Posts

Panowie miałem zamiar kupić starsan jednak jego cena jest trochę spora za mala

ilosc. Pomyślałem czy nie będzie chętnych aby kupić większa ilość i rozlać w mniejsze ilości? Powiedzmy ze za 250ml z butelka to koszt około 20zl+ ewentualny koszt wysyłki, chyba ze ktoś z okolic może odebrać samemu😋 Czy znajda się chętni?  Na sprzedaż było by 13porcji 

Odbiór możliwy w Olsztynie Mrągowie lub mikolajkach ;) widzę ze udało się uzbierać 12 chętnych osób tak wiec jutro zamawiam starsana i buteleczki. Jak wszystko dojdzie będę informować o stanie.

ps. Jutro zadzwonię zapytać się kiedy będzie dostępny ten środek, dzwoniłem przed świetami to dostałem odpowiedz ze po majowce bedzie, jednak narazie nie ma go dostępnego :( 

Edited by Juniorek

Niestety jestem zawiedziony nie mogę skontaktować się w sprawie dostępności artykułu. Będę dzwonić uporczywie jak coś ustalę odrazu daje znać ;) 

Dostałem odpowiedz :( niestety jest to nie dobra wiadomość, konkretnie starsan HB nie spełnia wymagań europejskich i została wstrzymana dystrybucja do Europy na czas nieokreślony :/ przepraszam wszystkich za nie dotrzymanie słowa. Ale jeżeli tylko pojawi się możliwości jego zakupu odrazu realizujemy akcje,  bo buteleczki już zostały zamówione i lada dzień się pewnie pojawia

W dniu 8.05.2019 o 11:34, Juniorek napisał:

Dostałem odpowiedz :( niestety jest to nie dobra wiadomość, konkretnie starsan HB nie spełnia wymagań europejskich i została wstrzymana dystrybucja do Europy na czas nieokreślony :/ przepraszam wszystkich za nie dotrzymanie słowa. Ale jeżeli tylko pojawi się możliwości jego zakupu odrazu realizujemy akcje,  bo buteleczki już zostały zamówione i lada dzień się pewnie pojawia

ciekawe co tam znowu UE wymyśliła i jak długo dystrybucja będzie wstrzymana. Podejrzewam że tylko taka informację otrzymałeś - bez innych szczegółów?

widocznie w ramach walki z USA nałożyli konieczność badań i certyfikacji na ten środek... ja natomiast zastanawiam sie czy nie warto reaktywować nadszrpnięty używaniem Starsan kwasem fosforowym gdyż wiadomo że to on głównie ulega dezaktywacji. Może jest tu jakiś chemik który by przeliczył ile trzeba dodac kwasu 80% aby odnowic działanie czy tez przywrócić początkowe stężenie bo jak wiadomo srodki pieniace o dziwo nie ulegaja tak szybko dezaktywacji jak kwas zawarty w starsanie