Skocz do zawartości

Szkolenie: Przechowywanie i namnażanie drożdży w warunkach domowych


enzym

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Już spieszę z odpowiedzią na wszystkie pytania i wątpliwości, a co najważniejsze mam jeden komunikat:

 

Ze względu na tłumy walące drzwiami i oknami postanowiliśmy zorganizować szkolenie tylko w jednym terminie i będzie to 18.09.2010 ? sezon wakacyjny niestety nie sprzyja?

 

Zgłoszenia przyjmujemy drogą emailową, po zgłoszeniu podajemy konto które należy zasilić przed przyjazdem.

 

Możemy pomóc w zorganizowaniu noclegu, jeżeli będzie większa grupa organizujemy specjalny dojazd do Szreniawy tak żeby nie trzeba było jechać podmiejskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile osob potrzebujecie by szkolenie sie odbyło ? byłem pewien że odbędzie się w sierpniu

a tak teraz to nie wiem co będe robił 18 września , coś z wami nie tak zaplanowany wyjazd i lipa

z kąd mam wiedzieć ze we wrześniu się odbędzie a kasę chcecie z góry ,

równie dobrze mogłem wpłacoć na ten termin i co ?

wiem że parę osób się szykowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ile osob potrzebujecie by szkolenie sie odbyło ? byłem pewien że odbędzie się w sierpniu

a tak teraz to nie wiem co będe robił 18 września , coś z wami nie tak zaplanowany wyjazd i lipa

z kąd mam wiedzieć ze we wrześniu się odbędzie a kasę chcecie z góry ,

równie dobrze mogłem wpłacoć na ten termin i co ?

wiem że parę osób się szykowało .

szkoda że się tylko szykował bo puki co mieliśmy jedno zgłoszenie, kasa jest konieczna - bo mieliśmy już przypadki że ktoś się zgłosił na szkolenie my robimy rezerwację a na finale lipa bo nie przyjechał a za sale i tak musieliśmy zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.