Skocz do zawartości

XIII Pomorski Konkurs Piw Domowych


Miklosz

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Pomorskiego Oddziału PSPD zapraszam Was na XIII Pomorski Konkurs Piw Domowych, który odbędzie się w Gdańsku w drugiej połowie listopada 2019 r.

 

Tradycyjnie już oceniamy dwie kategorie:

  1. Porter Bałtycki 18-22⁰ BLG - wg opisu: https://pspd.org.pl/blog/wiki/porter-baltycki/
  2. Saison - 12-16⁰ BLG wg https://kpd.pspd.org.pl/saison/

 

Również tradycyjnie - regulamin oraz dokładna data terminu - trochę później.

Konkurs został zgłoszony do Pucharu PSPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.09.2019 o 08:47, Miklosz napisał:

Konkurs odbędzie się w dniach 22-23 listopada w Gdańsku.

Na początku października zbiorę wszystkie potrzebne informacje i opublikuję w jednym miejscu

 

Podbijam pytania poprzedników. Zostało mniej niż miesiąc czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokajam - konkurs się odbędzie!

Termin się nie zmienia 22-23.11
Rejestracja będzie przez "PSPD-owski" system zgłoszeń - jak na większość innych konkursów, wpłaty przez DotPay
Zakładam, że będzie dostępny od poniedziałku.
Wysyłka piw do 18 listopada.
Regulamin - dopinamy jeszcze jeden temat, ale nie wiem co tam spodziewacie się odnaleźć ?
Nagrody u nas jak zawsze - raczej symboliczne - surowce piwowarskie itp, bez złota i taczek hajsu itp

Style zgodnie z tym co ogłoszone wcześniej.

REJESTRACJA OTWARTA: https://pomorskikpd.pspd.org.pl/

Zapraszamy!

Edytowane przez Miklosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dajcie trochę życia do pomorskiego kpd. Jakies przypomnienie o konkursie, zdjęcie nadchodzących paczek, później choćby wspomnieć ze trwa konkurs. Cokolwiek. Ludzie wysyłają do was piwa i fascynują się możliwościa wzięcia udziału, a z waszej strony wrażenie smutnego obowiązku. Wiem, ze jest kalendarz z listą..  ale nie każdy jest tak zafiksowany żeby mieć go drukiem na ścianie i osobiście że "to już" zorientowałem się 3 dni przed końcem zgłoszeń. Bez hejtu. Luźne spostrzeżenia :)Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!

Edytowane przez gomcek
Żeby nie brzmiało jakbym był naburmuszonym trollem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, gomcek napisał:

Dajcie trochę życia do pomorskiego kpd. Jakies przypomnienie o konkursie, zdjęcie nadchodzących paczek, później choćby wspomnieć ze trwa konkurs. Cokolwiek. Ludzie wysyłają do was piwa i fascynują się możliwościa wzięcia udziału, a z waszej strony wrażenie smutnego obowiązku. Wiem, ze jest kalendarz z listą..  ale nie każdy jest tak zafiksowany żeby mieć go drukiem na ścianie i osobiście że "to już" zorientowałem się 3 dni przed końcem zgłoszeń. Bez hejtu. Luźne spostrzeżenia :)Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia!


Wrzucałem posty na FB na workplace PSPD. Tutaj jest cicho, bo tu nikt nie wchodzi już :P
Tym, którzy piwa zgłosili, a nie wysłali albo nie zapłacili - wysyłałem przypomnienia bezpośrednio.
Szczerze? Nie rozumiem tej całkiej socjalowo - marketingowo  - promocyjno - "róbciehałasowej" otoczki... Może po prostu za stary jestem...

Dzięki za tę uwagę - zanotowałem. Najwyraźniej niektórzy tego potrzebują, więc na przyszłość będę pamiętać, żeby ktoś się tym zajął.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, gomcek said:

Ludzie wysyłają do was piwa i fascynują się możliwościa wzięcia udziału, a z waszej strony wrażenie smutnego obowiązku. Wiem, ze jest kalendarz z listą..  ale nie każdy jest tak zafiksowany żeby mieć go drukiem na ścianie i osobiście że "to już" zorientowałem się 3 dni przed końcem zgłoszeń.

No to w końcu ludzie się fascynują, czy nie? Przecież od dawna była informacja o kategoriach i terminie, wystarczyło dodać przypomnienie do kalendarza w telefonie. Są konkursy, które rzeczywiście zapominają o tym forum, nawet przy ogłaszaniu wyników, ale tutaj wszystko było jasno podane. Czy organizatorzy mają zaśmiecać forum przypomnieniami? To nie Facebook, że trzeba generować ruch, żeby wątek nie utonął w odmętach innych informacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trochę życia" od Pomorskiego KPD...
Dziś o 16 zaczynamy eliminacje. Finały jutro.

W szranki stanie 14 porterów bałtyckich, a w konkury 24 saisony.

Pełna lista startowa na stronie http://pkpd.pl/
 

Wyniki eliminacji podamy do jutra do 12 (a może szybciej), a wyniki finałów zostaną uroczyście ogłoszone też jutro - o 17ej, w Piwnica Rajców, Będą też na stronie wskazanej powyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do finału przechodzą:

Porter Bałtycki

  • Piotr Brzeziński
  • Dariusz Dul
  • Łukasz Gliniecki
  • Janusz Švach
  • Krzysztof Zach

Saison

  • Piotr Brzeziński
  • Bartłomiej Grodecki
  • Robert Gumieniak
  • Bartosz Nagiewicz
  • Jerzy Nowicki
  • Joanna Roman
  • Grzegorz Zwodziński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki finałów:
 

Porter Bałtycki

1 Janusz Svach 36,67
2 Krzysztof Zach 34,67
3 Łukasz Gliniecki 33
4 Piotr Brzeziński 32,33
5 Dariusz Dul 29,33

 

Saison:
1 Grzegorz Zwodziński 41
2 Joanna Roman 40,33
3 Jerzy Nowicki 39,67
4 Piotr Brzeziński 39,33
5 Bartłomiej Grodecki 39
6 Bartosz Nagiewicz 37,33
7 Robert Gumieniak 36,33

Gratulacje!
Wszystkim dziękujemy za udział!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informujemy, że metryczki eliminacyjne z Pomorskiego KPD zostaną Wam wysłane na maila do końca tego tygodnia.
 
Niestety, system konkursowy nie chce ich przyjąć :P
 
Metryczki finałowe - do 8 grudnia, również mailowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, puszka napisał:

Dostałem meila z metryczką lecz ktoś zapomniał o załączniku. Odpisałem na maila i cisza.


Cześć!
Faktycznie - widzę - Twoja odpowiedź wpadła do spamu.

Co do załącznika - z serwera nadawcy wyszedł, może Twój klient pocztowy wycina załączniki?
Mógłbyś sprawdzić czy jak się zalogujesz na pocztę WP przez przeglądarkę to tam go widać? ?

W jaki inny sposób mogę Ci metryczkę przesłać? Tutaj w PW?

Edytowane przez Miklosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.