Skocz do zawartości

"Piwo niejedno ma imię" czyli artykuł dori :)


BaronVonZuk

Rekomendowane odpowiedzi

Dori bardzo fajnie napisane. :P Wiadomo, że to wszystko wiemy, ale jednak nie piszesz jak do półgłówków, tylko poważnie traktujesz czytelnika. W tym tempie, to dori będziesz pisać do końca świata i jeden dzień dłużej. :) Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki, a jak Baron się będzie ociągał, to pogadam z PH GŻ. :mad:

 

Na marginesie, to jednak słodkie, że GŻ tak się zaangażowała w piwowarstwo domowe, że aż propaguje je wśród swoich pracowników. Niedługo zaczną nas wyprzedzać w konkursach piwowarskich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nie, skoro jeszcze sąd nie zarejestrował (bo mi nic o tym nie wiadomo).

A tak wogóle co się dzieje w tym temacie?

Nie no oczywiście, że błąd. Co prawda ani PSPD, ani PTPD nie są zarejestrowane w sądzie, ale PSPD jak najbardziej istnieje, o PTPD nie słyszałem.

 

Jak czekamy to i poczekamy jeszcze.... a długo? Przyznam, że mam odczucie że coś się przeciąga.

No bo się przeciąga, ale może przed Żywcem coś się rozjaśni. W każdym bądź razie idziemy cały czas do przodu, cały czas do przodu. :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Polskie Towarzystwo Piwowarów Domowych to błąd, czy już nie ma stowarzyszenia?

Ja w każdym bądź razie do żadnego Towarzystwa się nie zapisałam, więc chyba błąd :)

 

Na marginesie, to jednak słodkie, że GŻ tak się zaangażowała w piwowarstwo domowe, że aż propaguje je wśród swoich pracowników. Niedługo zaczną nas wyprzedzać w konkursach piwowarskich. :P

No to zdradzę Ci jeszcze, że GŻ będzie też propagować piwowarstwo domowe wśród dziennikarek, kto wie może i one nas wyprzedzą w przyszłorocznym konkursie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie' date=' to jednak słodkie, że GŻ tak się zaangażowała w piwowarstwo domowe, że aż propaguje je wśród swoich pracowników. Niedługo zaczną nas wyprzedzać w konkursach piwowarskich. :)[/quote']

No to zdradzę Ci jeszcze, że GŻ będzie też propagować piwowarstwo domowe wśród dziennikarek, kto wie może i one nas wyprzedzą w przyszłorocznym konkursie :mad:

A dlaczego wśród dziennikarek, a wśród dziennikarzy nie? Gdzie parytety? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Towarzystwo to po to aby mieszać fakturami ze Stowarzyszeniem, nie wiesz jak to się robi skitof? :):mad:

Warto pomyśleć jeszcze o związku, fundacji i partii, że o związku wyznaniowym nie wspomnę :):P

O Santa Piva di Warka (Domowa) ora pro nobis... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.