Skocz do zawartości

Browar Otwocki


Rekomendowane odpowiedzi

po prostu nie ma czasu zrobić czegoś z sensem, bo ostatnie zaliczenia są na początku stycznia a do 20 stycznia złożenie prac. Semestr jest skrócony więc zajęć jest więcej i nie ma czasu na jakieś badania czy nawet przysiąść nad tematem. Ja nad swoją pracę zacząłem robić w marcu, w listopadzie była już napisana pierwsza wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie ma czasu zrobić czegoś z sensem, bo ostatnie zaliczenia są na początku stycznia a do 20 stycznia złożenie prac. Semestr jest skrócony więc zajęć jest więcej i nie ma czasu na jakieś badania czy nawet przysiąść nad tematem. Ja nad swoją pracę zacząłem robić w marcu, w listopadzie była już napisana pierwsza wersja.

 

Wiktor, to nie bierz tego do siebie. Ja wiem, że Ty jesteś pracowity, zaangażowany i dużo wiesz.

 

To raczej przytyk w kierunku systemu na uczelni. Szkoda, że się marnuje szare komórki tylu młodych ludzi i nic z tego sensownego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie uczelnia sobie to wymyśliła tylko ma narzucone z góry. Przy takim systemie to mała szansa jest żeby zrobić coś rozsądnego - najlepiej połączyć inżynierkę z praktykami.

 

Wiem, miałam właśnie na myśli system na uczelni w sensie systemu edukacji, czyli tam na górze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny etap modernizacji - jestem po próbach na wodzie jeszcze bez izolacji, myślę że z izolacją będzie jeszcze lepiej. Teraz walczę z głowicą do wody do wysładzania/mycia i dnem. Niestety nie mogę tak bezkarnie hałasować więc pracę idą dość wolno, ale jeszcze czeka mnie sporo pracy przed rozruchem.

post-1421-0-00996000-1329225434_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.