Skocz do zawartości

Siema, siemanko!


BogdanC

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, siemanko!

Witam serdecznie wszystkich stałych użytkowników Piwo.org. Na imię mam Bogdan mam już 3 dekady na karku i bytuję w okolicach Mikołowa.

Piwem (w sensie picia i odkrywania nowych smaków) interesuję się od dawna, w zasadzie od kiedy tylko zacząłem pić piwo czułem w tym trunku potencjał i zawsze chciałem próbować czegoś nowego (nawet nie mając jeszcze świadomości że często piwa pod różnymi markami to w zasadzie jedno i to samo, nie raz z jednego koncernu :P),  ale odkąd piwna rewolucja się zaczęła to już było ciekawiej, do tego internet, youtube, strony o piwie, dostępność literatury, - poszerzanie wiedzy o piwie stało się łatwiejsze i ciekawsze również z tego powodu że i znajomi jakoś bardziej otwarli się na piwne smaki i łatwiej było już o piwie podyskutować.

W 2012 zrobiłem swoją pierwszą i do pewnego czasu jedyną warkę z brewkitu (to było Coopers Real Ale) i choć było to ciekawe doświadczenie to nie powtórzyłem do drugi raz aż do marca 2019 :P (cały sprzęt- fermentor, rurki, wężyki, kapslownice itp itd.) cierpliwie przeleżały w  kartonie 7 lat.  Więc teraz niedługo będę butelkować swoją drugą warkę: Chocolate Stouta z brewkitu Bulldoga. Tym razem jednak mam zamiar nie poprzestać na tym i bardziej iść w kierunku domowego piwowarstwa- zmierzyć się wkrótce z zacieraniem i w ogóle.. :)

Tak więc raz jeszcze witam, i liczę na to że dobrze się u Was odnajdę :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.