Jump to content

Siema, siemanko!


BogdanC
 Share

Recommended Posts

Siema, siemanko!

Witam serdecznie wszystkich stałych użytkowników Piwo.org. Na imię mam Bogdan mam już 3 dekady na karku i bytuję w okolicach Mikołowa.

Piwem (w sensie picia i odkrywania nowych smaków) interesuję się od dawna, w zasadzie od kiedy tylko zacząłem pić piwo czułem w tym trunku potencjał i zawsze chciałem próbować czegoś nowego (nawet nie mając jeszcze świadomości że często piwa pod różnymi markami to w zasadzie jedno i to samo, nie raz z jednego koncernu :P),  ale odkąd piwna rewolucja się zaczęła to już było ciekawiej, do tego internet, youtube, strony o piwie, dostępność literatury, - poszerzanie wiedzy o piwie stało się łatwiejsze i ciekawsze również z tego powodu że i znajomi jakoś bardziej otwarli się na piwne smaki i łatwiej było już o piwie podyskutować.

W 2012 zrobiłem swoją pierwszą i do pewnego czasu jedyną warkę z brewkitu (to było Coopers Real Ale) i choć było to ciekawe doświadczenie to nie powtórzyłem do drugi raz aż do marca 2019 :P (cały sprzęt- fermentor, rurki, wężyki, kapslownice itp itd.) cierpliwie przeleżały w  kartonie 7 lat.  Więc teraz niedługo będę butelkować swoją drugą warkę: Chocolate Stouta z brewkitu Bulldoga. Tym razem jednak mam zamiar nie poprzestać na tym i bardziej iść w kierunku domowego piwowarstwa- zmierzyć się wkrótce z zacieraniem i w ogóle.. :)

Tak więc raz jeszcze witam, i liczę na to że dobrze się u Was odnajdę :) Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.