Skocz do zawartości

Żywiec 2010 - luźne gadki


dori

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

A Ty myślisz, że w browarze restauracyjnym ile piwo leżakuje? 12 tygodni? :rolleyes:

A co mnie to obchodzi? Nie bylem i nie wybieram się :P

Coś Ty się Grzesiu taki pyskaty zrobił? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś (szczęsliwie) okazało się,że będę wraz ze znajomymi. Wprawdzie przyjeżdżamy na pt i sob, ale lepszy rydz niż nic. ;) ;)

Cieszę się,że w końcu spotkamy się twarzą w twarz, Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

EDIT

 

P.S. Mamy dwa wolne miejsca z Poznania, jeżeli jeszcze ktoś chętny.

Edytowane przez BaronVonZuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziujesz?

Nie' date=' nie sędziuję ;)[/quote']

Nie, to należałoby jakoś zorganizować. Ale potrzebny jest ochotnik do pomocy. Czy są jacyś piwowarzy, którzy poświęciliby pół godzinki w sobotę na pomoc Dori? Robota b. przyjemna, lekka. Ja zgłaszam się jako pierwszy (potrzebnych kilku piwowarów).

Przyjeżdżam w piątek ze Staśkiem i z dwoma konsumentami ;)

Ale skoro są to luźne gatki to jeszcze jedna sprawa. Najprawdopodobniej (jeszcze to potwierdzę u tych, którzy rezerwowali ;)) zwolni się kilka miejscówek w ośrodku j.n.:

Pensjonat "Nad Sołą"

ul. Tetmajera 75

34-300 Żywiec

Czy jest ktoś w Żywcu bezdomny?

NO jakby byl jakis 2 osobowy pokój to ja chętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jakby byl jakis 2 osobowy pokój to ja chętnie

Kilka miejsc już rozdane. Wszystko na to wskazuje, że będzie ten pokój. Niestety z potwierdzeniem muszę poczekać do oficjalnych deklaracji. Myślę, że będzie to nie dłużej niż dwa dni. Miło przyjąć ofertę pomocy (w imieniu Dori).

Nad Sołą będzie mocna grupa piwowarów!

Do spotkania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wygląda na to, że też się pojawię.

Piątek, sobota w Żywcu to na pewno a jeżeli gwiazdy będą sprzyjać to i do Cieszyna w niedzielę uda mi się dotrzeć ;)

Miło będzie znów Was zobaczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miejsc już rozdane. Wszystko na to wskazuje, że będzie ten pokój. Niestety z potwierdzeniem muszę poczekać do oficjalnych deklaracji. Myślę, że będzie to nie dłużej niż dwa dni. Miło przyjąć ofertę pomocy (w imieniu Dori).

Nad Sołą będzie mocna grupa piwowarów!

Do spotkania!

OK, będę czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ją sobie wsadzić w buty. ;)

Oni nie są w stanie dokładnie przewidzieć co będzie za tydzień, o 2 tygodniach nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, ale tej firmie pogodowej najlepiej to wychodzi. Nie zawiodłem się jeszcze.

 

Osobiście wolałbym aby nie było skwaru.

Jacek nie przejmuj się, będziesz miał czym się schłodzić, martw się lepiej o wątrobę ;):) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątrobie zrobię odpoczynek tydzień przed. Dwa lata temu był skwar' date=' jedno piwo i bania ;)[/quote']

Chyba porter z litrowego kufla wypity w 0,5h. :) Już jacer nie bądź taki skromny.

No no, musi udawać takiego delikatnego, bo co by ludzie powiedzieli .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

I ja oczywiście będę mam nadzieje że Mark33 tez się przykula. Hugo można na Ciebie liczyć? Ekipa z Poznania ma być zacna podobno wykupili całe Inter City :P

 

Josefik będziesz? Muszę się z Tob rozliczyć :)

Mozna mozna :) bede w piatek i sobote, Bielok wez :mad: dla mnie na wymianke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już padają słowa o wymiankach proszę zaopatrzyć się jakieś etykiety co by można było wiedzieć o kogo.

Przyznam, że czasem mało mi to mówi i teraz znów mam problem z piwami z numerkami 58-63 chyba na kapslu - ciekawe czy ktoś się przyzna :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się a nigdy wcześniej nie byłem na takiej imprezie. Rozumiem' date=' że jak co przyniosę ze sobą to mogę liczyć na szybką ocenę swoich wyrobów przez Was? :rolleyes:[/quote']

W bardzo szybką :)

Nie wiem skąd te W ale niech już zostanie :) P.S. to najlepsza metoda dowiedzieć się na gorąco co inni piwowarzy sądzą o moim piwie, i grunt się nie przejmować, jeśli oceny będą nie takie jakie by się chciało :mad::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.