Skocz do zawartości

Żywiec 2010 - luźne gadki


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kopyr musi czekać na sprzęt do rozlewu a ten chyba jutro dotrze.

Na pewno znajdzie się ktoś kto poratuje :D a jeśli nawet nie to po paru piwach Polacy to bardzo pomysłowy naród :)

Myślę, że Kopyr nie ulegnie kreatywności współbiesidników. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

Kopyr sam przyznaj, nie dadzą rady Ciebie namówić na otwarcie beczki ;-)

Wiem że nic Ci nie da większej satysfakcji niż moje spokorniałe spojrzenie przyznanie i przyznanie Ci racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

Dziękuję wszystkim za spotkanie gratuluję wszystkim zwycięzcom a przede wszystkim Dori która zdobyła tytuł Grand Champion 2010!

 

Bardzo przepraszam wszystkich których nie rozpoznałem - niestety nie mam pamięci do twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po spotkaniu. W Żywcu jest cudownie, można by i tydzień tam siedzieć i pewnie by się nie znudziło.

Dużo piwa, birofilii, znajomych i super impreza dzięki organizatorom. Pierwszy raz przeżyłem emocje związane z ogłoszeniem wyników.

Do zobaczenia za rok :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli że sprzęt za drogi i szkoda :)

:D:lol::D:lol:

 

Jeszcze byście porysowali. :lol::lol::lol:

 

EDIT: swoją drogą ta fraza to doskonałe podsumowanie Braumeistera. Tylko czy sprzedawca tak powinien zachwalać swój towar. :lol::lol::lol:

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że głupio sie tłumaczyli , wywiązała sie dyskusja jak ma kupić klient za parę tysiaków sprzęt jak nie wie jak to działa

odp. że filmik jest na BA , no cóż lekko sie uśmiechnełem i tyle a ze byłem już po sporej degustacji :D więc nie było sensu rozwijać tej rozmowy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE może sami w nim nie warzą, a uruchamiać nowy sprzęt tylko na pokaz jest bez sensu. To nie salon samochodowy, w którym sprzedaje się x egzemplarzy, by jeden mieć pokazowy. I tak patrząc nie dziwię się, że nie zaprezentowano możliwości.

Z drugiej strony można się zastanawiać dlaczego w nim nie warzą ot tak, dla siebie. Może nie jest na tyle rewelacyjny w porównaniu do garnka, że nie jest wart takiej ceny? Nie byłem, więc sobie gdybam, a nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jak ktoś ma 2 ręce trochę oleju w głowie i trochę smykałki do majsterkowania to zrobi sobie podobne urządzenie za 1/10 tej ceny. Przynajmniej ja tak zrobiłem, a teraz chce zwiększyć wybicie do około 50 litrów. Myślę że nawet teraz jakbym miał duży gar do chmielenia to bym mógł uwarzyć na swoim 27 litrowym garnku warkę ponad 40 litrów 12°Blg piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że jak ktoś ma 2 ręce trochę oleju w głowie i trochę smykałki do majsterkowania to zrobi sobie podobne urządzenie za 1/10 tej ceny.

Tu bym troszkę polemizował bo głupia pompka to prawie 5 stów, a gdzie reszta? O smykałke raczej nie chodzi, bo dłutem nic nie zrobisz, materiały i ich że tak powiem "modelowanie" jest drogie.

Też zrobiłem kociołek, chętnie oddam go po kosztach i jakoś ludziska nie walą jak muchy. Właśnie dlatego że każdy myśli... za 5 stówek sobie zrobi :D

A kto nie zrobi ten się nie przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.