Skocz do zawartości

Żywiec 2010 - luźne gadki


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też. Czekam już z utęsknieniem na spotkanie z piwowarkami i piwowarami. Mam nadzieję, że będzie nas wielu, że spotkamy się w miłym (jak zwykle) gronie. Będę w sobotę od przedpołudnia, włączę sobie hamulec ręczny, bo impreza zapowiada się ciekawie. Wieczorem zagrają przecież koledzy z Carrantuohill'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

I ja oczywiście będę mam nadzieje że Mark33 tez się przykula. Hugo można na Ciebie liczyć? Ekipa z Poznania ma być zacna podobno wykupili całe Inter City :D

 

Josefik będziesz? Muszę się z Tob rozliczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D

 

I ja oczywiście będę mam nadzieje że Mark33 tez się przykula. Hugo można na Ciebie liczyć? Ekipa z Poznania ma być zacna podobno wykupili całe Inter City :D

 

Josefik będziesz? Muszę się z Tob rozliczyć ;)

Jasne, jedziemy autobusem w 20 osób

będziemy od piątku do niedzieli, noclegi mamy we Fregacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera?

Dori, w tym roku postanowiłem, że będę i w końcu poznam ludzi z naszego forum! Rok temu sie nie udało, ale tym razem jadę z kolega Blaster na 3 dni, namawiałem też Dagome, ale wybrał zjazd na studiach, szkoda bo jego piwa w tym roku troche w Żywcu namieszają ;-)

 

Mamy w aucie jeszcze 1 wolne miejsce, jeśli ktoś z okolic chciałby to zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę urlop to będę już w piątek. Sobotę niestety będę miała dość zajętą, ale mam nadzieję, ze uda mi sie spotkać z wszystkimi.

W niedzielę 20 czerwca zapraszam do Cieszyna na obchody 1200-lecia miasta. Bracki Browar szykuje z tej okazji jakąś imprezę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i zamiast ławek jakieś leżaki :D

Tak na serio to cały namiot będzie nasz, czyli dla piwowarów.

Miejsca będzie bardzo dużo, więc się pomieścimy. A piw będzie też pod dostatkiem. :D

 

jeszcze nie wiem co z sobotą, ale muszę tam być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie będzie :D

W tamtym roku była 18 urodziny siostrzeńca,a w tym roku moja chrześnica wychodzi za mąż i tak stale coś.

Ale co się odwlecze to nie uciecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.