Skocz do zawartości

Witam wszystkich z Nowego Tomyśla


kozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie zrzeszone Piwowarki :D i Piwowarów. Swoją przygodę zacząłem kilka lat temu zrobiłem kilka brew-kitów, a później była przeprowadzka i od tego czasu sprzęt się kurzył w garażu. I pewnie dalej by się kurzył gdyby nie wpadły mi ostatnio przypadkiem do ust wyroby Anteks'a. Poczułem znowu jak naprawdę smakuje piwo, a nie sklepowy wyrób piwopodobny , zamówiłem brakujące elementy zestawu, na sobotę wydelegowałem żonę z domu i zaczynam swoje pierwsze zacieranie. Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam

kozi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde przejeżdżałem dzisiaj przez NT i nigdzie nie widziałem wyrobów anteksa szlajających się po mieście ;) Witam kolegę zza miedzy :D

Sprawdzę czy czasami wyroby anteksa nie przeniosły się do Rydułtów ;)

Witam nowego piwowara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada , cieszę sie że smakowało i mogłem się przyczynić do reaktywacji browaru :beer:

ps chyba wiem w jaki sposób to piwo trafiło o Ciebie :)

gdybyś potrzebowal pomocy to wal śmiało , to nie prawda że jestem ZŁOŚLIWY :)

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada , cieszę sie że smakowało i mogłem się przyczynić do reaktywacji browaru :)

ps chyba wiem w jaki sposób to piwo trafiło o Ciebie :)

gdybyś potrzebowal pomocy to wal śmiało , to nie prawda że jestem ZŁOŚLIWY :beer:

Sposób w jaki to piwo trafiło do mnie jest dokładnie taki jak myślisz he,he. Słyszałem, że starszyzna chce zorganizować jakiegoś grila, więc pewnie będzie okazja do rozmowy. A po jutrzejszych doświadczeniach pewnie i urodzą się liczne pytania :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.