Jump to content
aldorn

[Giełda] Sadzonki chmieli sprzedam

Recommended Posts

Mam na zbyciu sadzonki/sztobry chmieli:

Lubelski 10 zł

Perle 10 zł

Hallertau Tradition 15 zł

Amarillo 20 zł

Magnat 15 zł

Centennial 20 zł

Cascade 20 zł

Przesyłka kurierem 15 zł

Wysyłki zakończone.

Najsłabsze korzonki wsadziłem w ziemię i myślę, że w połowie maja będzie wiadomo, które się przyjęły i wznowię wysyłki już zielonych roślin.

Edited by aldorn

Wezmę Centennial , Hallertau Tradition, Amarillo i Magnat po 1 szt. Podaj na PW informacje potrzebne do przelewu.

Edited by mirek1g

Jak długo takie sadzonki mozna trzymać w domu, zanim się przesadzi na dwór, bo myśle ze jakos w kwietniu/maju dałbym radę, ale czy nie byłoby juz za późno ?

Ja najsłabsze wsadzam w doniczki i czekam aż puszczą. Ogólnie chmiel to jak chwast, każda pora na wsadzanie jest dobra, ale zawsze można do Zimnej Zośki w domu w doniczce potrzymać i potem wkopać.

Czy załapię się na Amarillo i Centenniala jeszcze?

Edited by HerrOs

Koniec wysyłek. Najsłabszy sztobry wsadziłem w ziemię, chyba wszystkie odmiany a nawet jeszcze Cascade, którego nie odważyłem się sprzedawać bo lichy. Jak się przyjmą to będą dostępne.

Osz cholera. Dosłownie 5 min temu po konsultacji z ojcem i wynegocjowaniu najlepszego miejsca w ogrodzie zdecydowałem, że wziąłbym jedną sadzonkę Amarillo na próbę. No nic. Może innym razem. :D 

Jeśli chodzi o Amarillo, to będzie trochę sadzonek, bo jeden z krzaków puścił takie korzenie, że jest sporo małych korzonków z oczkami i powsadzałem je w donice. Myślę, że w połowie maja będzie wiadomo ile nadaje się do wsadzania w glebę. A w międzyczasie, jak ktoś by chciał sadzonkę i przez przypadek przejeżdżał przez Nysę, to zapraszam.

Edited by aldorn

W dniu 20.03.2019 o 17:40, aldorn napisał:

Jeśli chodzi o Amarillo, to będzie trochę sadzonek, bo jeden z krzaków puścił takie korzenie, że jest sporo małych korzonków z oczkami i powsadzałem je w donice. Myślę, że w połowie maja będzie wiadomo ile nadaje się do wsadzania w glebę. A w międzyczasie, jak ktoś by chciał sadzonkę i przez przypadek przejeżdżał przez Nysę, to zapraszam.

rezerwuje :)  również jeśli będą inne sadzonki