Jump to content
Radi_wroc

STAR SAN HB- zamówienie grupowe WROCŁAW

Recommended Posts

Zainspirowany działaniem kolegi "mkrawc" z sąsiedniego wątku zbieram chętnych z Wrocławia i okolic (odbiór we Wrocławiu) do zakupu Star Sana. Rozlew z baniaczka 3,78l na 250ml lub wielokrotność. Cena 250ml powiedzmy 16zł wliczając koszty paliwa :). opakowań nie liczę, bo takowych nie mam. Myślę jednak, że każdy znajdzie takowe po małym napoju, to się rozleje. Inicjatywa wyłącznie non profit, z założeniem odbioru osobistego, maksymalnego obniżenia kosztów no i oczywiście poznania kolegów lub koleżanek :). Rozlewam do pojemności butelki.

Miejsce spotkania do ustalenia na telefon, gdyż jeżdżę 8-15 po Wrocławiu, odbicie kilka ulic od zaplanowanej trasy nie będzie problemem, późniejsze godziny jedynie od strony Pęgów, Kryniczno. Wysyłka ostatecznie tylko paczkomat.

Inne informacje na PW

Proszę o wpisy. 

Chętnie wezmę 0,5l. Odbiór do ustalenia. 

Super inicjatywa :)

Wezmę 250 ml z odbiorem we Wrocławiu (okolice NFM lub okolice ronda powstanców śląskich)

Dzięki, jeśli chodzi o paczkomat muszę na strugać butelki, ale jest to do zrobienia. Mam nadzieję, że buteli wypłukane w RO po Kubusiu lub wodzie nie będą krytykowane. Tak jak pisałem, założeniem jest CCC:)

Ostatnio nadawałem paczki dostając kody InPostu( było to za free), może ktoś dysponuje takowymi z chętnych?

Chętnie skorzystam z oferty i chciałbym kupić 250 ml - wysyłka paczkomatem - dokładam kod do paczkomatu.

Edited by Robercik

Na chwile obecną jest 1,25l do rozlania we Wrocku, czekam dalej na chętnych.

Tak jak na wstępie paczkomat to ostateczność więc zainteresowanych z dalszych stron proszę o cierpliwość ...nie przewidziałem by zbierać butelki na taką ewentualność :)

Na chwilę obecną od wczoraj wymiotło całkowicie z TB pojemność 3,78l, nie wiem czy na potrzeby dużych browarów czy zarobienia kilku zł, nie będę spekulował.  Tak więc, jak znajdę gdzie indziej w rozsądnej cenie dam znać lub jak ktoś inny znajdzie to oczywiście podejmę się zakupu i rozdziału.

Odpowiedz z TB. 

Wycofano go z obrotu w Europie.

Na thehomebrewforum znalazłem post wyjaśniający sytuację:

Są w procesie dopuszczenia do sprzedaży po zmianie przepisów europejskich.

I just got this email:
Dear customer,

Brouwland imports the renowned cleaning and sanitizing Five Star products, of Five Star Chemicals & Supply, Inc. from the United States; furthermore we take care of their European distribution. As a result of stricter legislation, we are forced to put the sale of these products momentarily on hold. Our Quality Department is currently working closely with Five Star Chemicals & Supply to resolve this matter as quickly as possible.

We assure you that the chemical composition of these products were in accordance with food-grade standards upon introduction in Europe and that there was and still is no risk associated with the use of Five Star products. As the investigation period into the relevant legal regulations will require some time, we are unfortunately unable at this time to provide any information on the availability of the concerned Five Star products. 

The following products are concerned: PBW, Star San, Saniclean.

We apologize for the inconvenience, and sincerely promise to do everything we can - together with Five Star Chemical & Supply - to rectify this situation as soon as possible. The instant we have more information, we will inform you ASAP.