Jump to content
mkrawc

Starsan - zamówienie grupowe

Recommended Posts

Witam,

Planowałem kupić sobie starsan ale cena za 100ml przeraża. Większe opakowania są stosunkowo tańsze i w związku z tym chciałem zorganizować grupowy zakup. Podejmę się wykonania zamówienia i rozesłania zainteresowanym.

Koszt za 250ml Starsanu z butelkami i kosztami przesyłek do mnie to ok 20zł. Możliwy odbiór osobisty w Krakowie lub trzeba będzie doliczyć koszty przesyłki pocztą lub paczkomatem - ok 10-14zł.

Żeby zabawa miała sens potrzebuję 13 chętnych na 250ml lub odpowiednio mniej jeżeli ktoś chce większą ilość. Jeżeli zbierze się wystarczająco dużo chętnych to przewidywany czas realizacji będzie w okolicy tygodnia do dwóch. Chętnych proszę o wpisanie się w tym temacie.

gnotek    250ml
eltomek    250ml
adamski_68    250ml
Andrzej Czaja    500ml

rado    250ml
malinatbg    250ml
buran70    250ml

bronek    250ml
Joosto    500ml
sihox    250ml
Grzegorz Żukowski    250ml
adikarius    250ml

Edited by mkrawc

Nooo, widzę że zainteresowanie jest. W takim razie robie zamówienie.

Do podziału zostały 3 butelki po 250ml.

Ja też jestem chętny na 250ml. W razie czego proszę o wpisanie na listę rezerwową. Nie wiem, czy zaraz nie zrobi się zamówienie na kolejny baniak 😛

Edited by Grzegorz Żukowski

Lista wstepnie zamknięta. Jak są chetni róbcie zamówienie na kolejny baniak, ale mnie wystarczy rozlanie jednego ;).

Polecam dalej się wpisywać. Może nawet samemu bym się "pobawił" w rozdysponowanie kolejnego baniaka. Dysproporcje cenowe są na prawdę duże. W TB 3,78l za 219zł + 16,90 wysyłka = 235,90zł

butelki 250ml PET 15szt  = 8,85 + 14,90 wysyłka = 23,75 

Razem: 259,65 /15 = 17,31 zł + wysyłka za 250ml

W zaokrągleniu za trud przy pakowaniu i rozlewie można liczyć te 20zł + wysyłka ;)

Edited by Grzegorz Żukowski

Nie to, że bym się wcinał ochotnikowi i chciał konkurencję zrobić, ale TB mam pod nosem. O ile z rejonu Wrocławia byli by chętni to 0,5L to koszt  +/- 30zł. 

Kolega Grzegorz zmobilizował do przemyśleń :)