Jump to content
Sign in to follow this  
coder

Potrzebuję zdjęć z warzelni

Recommended Posts

Potrzebuje kilku zdjęć do upiekszenia artykułu o pomiarach gęstości. Są dość standardowe, więc nie ma sensu, zeby ja je sobie pstrykał po amatorsku, na pewno ktoś z was ma piękne własne zdjęcia którymi chciałby się pochwalić na łamach naszego kwartalnika.

Chodzi mi o ilustrację pomiarów: zdjęcie areometru i menzurki, refraktometru, zdjęcie robienia pomiaru areometrem, refraktometrem, może pobieranie i chłodzienie próbki itp.

CODER ja właśnie będę wysyłał takie zdjęcia do Ziemka w pełnym wymiarze. Mogę Ci podesłać, ale wieczorem pomniejszone próbki może coś wybierzesz.

CODER ja właśnie będę wysyłał takie zdjęcia do Ziemka w pełnym wymiarze. Mogę Ci podesłać, ale wieczorem pomniejszone próbki może coś wybierzesz.

Nie nie, od razu do Ziemka, w końcu i tak wszystko do niego ma trafić.

pewno ktoś z was ma piękne własne zdjęcia którymi chciałby się pochwalić na łamach naszego kwartalnika.

.

Co to za kwartalnik ?

pewno ktoś z was ma piękne własne zdjęcia którymi chciałby się pochwalić na łamach naszego kwartalnika.

.

Co to za kwartalnik ?

Stowarzyszenia, mniemam :D

.

Co to za kwartalnik ?

Stowarzyszenia' date=' mniemam :D[/quote']

piwowarów ;)

Znowu potrzebuję zdjęć, tym razem do artykułu o śrutowaniu: śruta, śrutowanie, śrutowniki, samoróbki, napędy i przeróbki.

Zdjecia dobrej jakości i dużej rozdzielczości, do opublikowania w kwartalniku Piwowar.

zdjęcia mojej samoróbki są w albumie, jeśli będą zdatne, możesz korzystać. W razie potrzeby mogę zrobić dodatkowe, dokładniejsze.

Teraz potrzebuję zdjęcia regulatora temperatury RT-2CO sterującego lodówką, ma ktoś może?

Przesłałem linka na PW do zdjęć.

Przełom?

OK, ślij od razu do Ziemka, red.nacz.:

piwowar[x]pspd.org.pl

Tak, przełom i to bardzo ładny. Szkoda, że jak przyniosłem aparat, największe kawałki zanurkowały i chyba się rozbiły.

Przełom?

OK, ślij od razu do Ziemka, red.nacz.:

piwowar[x]pspd.org.pl

Dostałem 4 ładne zdjęcia, dziękuję :)

Nie mam jeszcze ani jednego zdjęcia dotyczącego napowietrzania: może być dekantacja z rozchlapywaniem brzeczki, kołysanie fermentorem, zdjęcia pompki akwaryjnej, może butli z tlenem?

W ostateczności sam coś napstrykam, ale fotograf ze mnie żaden, a przecież widzę, że na forum jest wielu utalentowanych amatorów fotografików. A zdjęcie będzie w opublikowane poczytnym ;) magazynie - co za sława i chwała :P

Nie mam jeszcze ani jednego zdjęcia dotyczącego napowietrzania: może być dekantacja z rozchlapywaniem brzeczki, kołysanie fermentorem, zdjęcia pompki akwaryjnej, może butli z tlenem?

W ostateczności sam coś napstrykam, ale fotograf ze mnie żaden, a przecież widzę, że na forum jest wielu utalentowanych amatorów fotografików. A zdjęcie będzie w opublikowane poczytnym ;) magazynie - co za sława i chwała :P

Ja co najwyżej mogę zrobić zdjęcie pompki akwarystycznej z wężem i kamieniem. Jeżeli chcesz to pisz. W piątek lub sobotę mógłbym wykonać takie zdjęcie.