Skocz do zawartości

Witam z Cieszyna/Świętochłowice :)


baha

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ze Świętochłowic to wszyscy uciekają. HRAPEK do Bielska, BAHA do Cieszyna - jakieś fatum.

Witam na forum i życzę powodzenia. Już mi zaimponowałaś - zaczęłaś od czytania. To dobry synoptyk na przyszłość.

Witam koleżankę! Życzę samych udanych warek! :D

 

@Wena - oryginalnie jestem z Bielska. Co do Świętochłowic, to winna oczywiście jest jak zawsze kobieta. Jeżeli będzie tylko okazja to rzeczywiście nawieję do Bielska spowrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ze Świętochłowic to wszyscy uciekają. HRAPEK do Bielska' date=' BAHA do Cieszyna - jakieś fatum.

Witam na forum i życzę powodzenia. Już mi zaimponowałaś - zaczęłaś od czytania. To dobry synoptyk na przyszłość.[/quote']

Witam koleżankę! Życzę samych udanych warek! :D

 

@Wena - oryginalnie jestem z Bielska. Co do Świętochłowic, to winna oczywiście jest jak zawsze kobieta. Jeżeli będzie tylko okazja to rzeczywiście nawieję do Bielska spowrotem.

Czyli co, nie układa się wam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...aż strach tam jeżdzić.

Ja jakoś się nie boję. Wręcz normalnie zajeżdżam do Jkocurka. Nie wiem co tam takiego jest w tych Lipinach, ale po ciemku parę lat temu tez tam chodziłem - a wtedy było najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek nie dej sie.

A co się ma dawać czy nie. Mieszkam tu z przypadku. Na inne mieszkanie stać mnie nie było. Za to mam piwnicę w której jest zimno bo dom to stara wyremontowana kamienica i mogę warzyć piwo.,

A dzielnica jak dzielnica, wiele takich jest w różnych miastach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiny wiele razy już gościły filmowców. Ulice tej dzielnicy Świętochłowic ?zagrały? między innymi w ?Z odzysku? Sławomira Fabickiego, ?Jestem? Doroty Kędzierzawskiej i ?Czeka na nas świat? Roberta Krzempka, a w filmie ?La Brasier? (Zarzewie) udawały nawet francuskie aleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ze Świętochłowic to wszyscy uciekają. HRAPEK do Bielska' date=' BAHA do Cieszyna - jakieś fatum.

Witam na forum i życzę powodzenia. Już mi zaimponowałaś - zaczęłaś od czytania. To dobry synoptyk na przyszłość.[/quote']

Witam koleżankę! Życzę samych udanych warek! :(

 

@Wena - oryginalnie jestem z Bielska. Co do Świętochłowic, to winna oczywiście jest jak zawsze kobieta. Jeżeli będzie tylko okazja to rzeczywiście nawieję do Bielska spowrotem.

Czyli co, nie układa się wam :(

Wszystko w porządku. ;)

 

Tylko sz..g człowieka trafia jak 60-otysięczna miejscowość położona w środku tak wielkiej aglomeracji/konurbacji wygląda jak wygląda i nic w niej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję , widzę, że pierwszy sukces juz za mną :D

 

 

Mam już wszystkie potrzebne sprzęty i surowce (tak mi się wydaje) muszę tylko skombinować środek do dezynfekcji o którym na śmierć zapomniałam i zaczynam przygodę z warzeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję , widzę, że pierwszy sukces juz za mną :D

 

 

Mam już wszystkie potrzebne sprzęty i surowce (tak mi się wydaje) muszę tylko skombinować środek do dezynfekcji o którym na śmierć zapomniałam i zaczynam przygodę z warzeniem :D

Zamów ClO2, e-mailem ze strony www.clo2.pl. 36,6zł, na drugi dzień po zamówieniu masz w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.