Jump to content
Sign in to follow this  
kaingorn

Zlot degustacyjny Warszawa

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Obecnie w Warszawie nie mamy depozytu, więc może zorganizujemy sobie jakiś zlot Warszawskich piwowarów połączony z degustacją naszych piw? Na pewno sporo osób chciałoby się pochwalić swoimi najnowszymi warkami czy usłyszeć profesjonalne opinie na ich temat. 

Trzeba by ogarnąć tylko jakieś miejsce, mogę się podjąć załatwienia miejscówki, tylko musiałbym wiedzieć ile osób i czy w ogóle ktoś byłby chętny na takie spotkanie?

Co do terminu to oczywiście najlepszy byłby jakiś piątek/sobota

W dniu 19.02.2019 o 14:49, kaingorn napisał:

Cześć wszystkim!

Obecnie w Warszawie nie mamy depozytu, więc może zorganizujemy sobie jakiś zlot Warszawskich piwowarów połączony z degustacją naszych piw? Na pewno sporo osób chciałoby się pochwalić swoimi najnowszymi warkami czy usłyszeć profesjonalne opinie na ich temat. 

Trzeba by ogarnąć tylko jakieś miejsce, mogę się podjąć załatwienia miejscówki, tylko musiałbym wiedzieć ile osób i czy w ogóle ktoś byłby chętny na takie spotkanie?

Co do terminu to oczywiście najlepszy byłby jakiś piątek/sobota

E tam Warszawa. 

W podwarszawskich Markach odbywaja sie takie spotkania, ze nawet piwowarzy z zagranicy na nie przybywaja :D

Ło serio? Często takie spotkania? :P Do Marek daleko nie mam 

Edited by kaingorn

9 godzin temu, kaingorn napisał:

Ło serio? Często takie spotkania? :P Do Marek daleko nie mam 

Sa bardzo elitarne. Najpierw musisz zdac egzamin z rozpoznawania komorek roznych szczepow drozdzy pod mikroskopem,

egzaminy nadzoruje @Pan Łyżwa, @Maciejeqalbo @pigmei, jesli bedziesz chcial sie odwolac to zostaj Ci tylko instytucja nadrzedna czyli @DanielN

A to dopiero pierwszy etap. 

Nastepnie musisz sie wykazac wiedza z zakresu stolarstwa i produkcji mebli. 

Jak uda Ci sie zaliczyc pierwsze dwa etapy to wystarczy zapisac sie do klubu swingersow w Markach i pomylic adres o pare numerow :D