Skocz do zawartości

chłodnica


gobilab

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam pytanie zamierzam kupić chłodnicę zanurzeniową do brzeczki ,finansowo w moim zakresie jest chłodnica z Browamatora Inox-215 lub z homebeer.pl chłodnica Silver.Czy mógłby ktoś doradzić którą wybrać .Pieniądze w sumie podobne,więc jestem ciekaw opinii i poprosił bym o doradzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gobilab zainteresuj się tym wątkiem:

 

Wcześniej miałem bardzo podobną do tej Inox-215. Teraz mam z rurki karbowanej. Swoją zamawiałem z https://www.karbowane.pl/dowolna-chlodnica-p-67.html. Cenowo wychodzi korzystniej ta z wątku forumowego, który wkleiłem. Chłodnica z rurki karbowanej chłodzi zdecydowanie szybciej, przy takiej samej długości rurki, zużywa też mniej wody. Ma po prostu większą powierzchnię wymiany. Bardzo dobrze myje się ją w zmywarce. Na minus, jest lekka i bez wody wewnątrz pływa po powierzchni. Jak nie ma wody w środku to można zblokować ją łygą. Można też nalać wody, wtedy taką chłodnicę wkładaj już podłączoną zarówno do źródła wody (zakręconego by nie było niedomówień) jak i odpływu, bo gorąca brzeczka szybko podgrzeje Ci wnętrze i trochę wody wychlapie. Mało to przyjemne być pochlapanym gorącą wodą.

Edytowane przez DanielN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam już ok. 3 lat model silver z homebeer, aktualnie nie używam bo mam przeciwbieżną jednak jeśli szukasz czegoś do 200zł to chłodnica godna polecenia. Czas chłodzenia 20l brzeczki to średnio 15-20min w  zależności od tego jak zimną wodę zadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.