Skocz do zawartości
bimbelt

VIII Szczeciński KPD - 15-17 marca 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Kategorie: Brut IPA, Schwarzbier, Wheatwine, Flanders Red Ale

Więcej szczegółów i zgłoszenia na: http://szkpd.pspd.org.pl

Zapraszamy też do śledzenia aktualności na FB: https://www.facebook.com/SzKPD/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z rejestracją Brut IPA - co należy wpisać w zakładce "dodatkowe informacje" tj. Konkretny typ, specjalne dodatki, styl klasyczny, moc i/lub kolor są wymagane.

Co się kryje w pojęciu - konkretny typ?

dodatki - chodzi o enzymy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kolejne pytanie: wdg. regulaminu "Wszelkie inne oznaczenia, w tym etykiety domowe i oznaczenia na kapslach, są niedopuszczalne" - w jaki sposób mogę ominąć ten punkt jeśli butelki mam już zakapslowane firmowym kapslem (z logo browaru)? Czy zamazanie flamastrem pomoże i piwo nie zostanie wykluczone? Skąd takie obostrzenie? Większość konkursów zezwala na oznaczenia na kapslach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Przymus napisał:

I kolejne pytanie: wdg. regulaminu "Wszelkie inne oznaczenia, w tym etykiety domowe i oznaczenia na kapslach, są niedopuszczalne" - w jaki sposób mogę ominąć ten punkt jeśli butelki mam już zakapslowane firmowym kapslem (z logo browaru)? Czy zamazanie flamastrem pomoże i piwo nie zostanie wykluczone? Skąd takie obostrzenie? Większość konkursów zezwala na oznaczenia na kapslach.

Z tego co kojarzę, to w większości jak nie we wszystkich konkursach taki zapis jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Przymus napisał:

4 godziny temu, Pakakuna napisał:

Z tego co kojarzę, to w większości jak nie we wszystkich konkursach taki zapis jest ;)

W większości jeśli nie wszystkich jest zapis że

Cytat

Dopuszczone zostaną butelki z oznaczeniamina kapslach

Ale dla własnego dobra lepiej kapslować gołymi 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, anteks napisał:

W większości jeśli nie wszystkich jest zapis że

Ale dla własnego dobra lepiej kapslować gołymi 😛

A co z delikwentami jak ja, którzy wheat wine uwarzyli dawno temu, zanim konkurs został ogłoszony i mam numer warki na każdym kapslu? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czym oznaczacie kapsle, ale ślad po pisaku, którym ja oznaczam schodzi po dłuższym trzymaniu w dłoni. Na przykład w czasie podróży samochodem, kiedy trzymam kapsel, bo nie mam go gdzie wyrzucić. Oczywiście nie ja prowadzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi