Skocz do zawartości

VI Miedzynarodowy Konkurs Piw Domowych Chorzów


wena

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich w dniu 28.07.2019 (niedziela) do Muzeum Etnograficznego SKANSEN do Chorzowa ul. Parkowa 25. Impreza odbędzie się w godzinach 12.oo-18.oo. Jako ŚO będziemy mieli swoje stoisko, organizujemy pokaz warzenia piwa oraz konkurs konsumencki. Wstępnie ok godziny 14.oo ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród VI MKPD.

Oprócz naszych działań odbędzie się Jarmark Produktów Tradycyjnych. Będzie pokaz gotowania. Pokaz poprowadzi Michał Bałazy kucharz, Ambasador Kulinarny Polski, Juror wielu zagranicznych konkursów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki VI MKPD

 

Vienna Lager

 

1.Niesłańczyk Jan 37,67

2.Miotk Radosław 33,33

3.Stachowski Jacek 32,67

4.Duży Mateusz 26,33

 

Altbier

 

1.Kawa Jakub 39,33

2.Cimała Henryk 33,00

3.Szarowski Marcin 32,67

4.Spławski Adam 32,33

5.Fiszer Dariusz 26,67

6.Śmierzchalski Artur 25,33

7.Korzeniowski Damian 24,67

8.Kapturski Adam 19,00

 

Belgian Blond Ale

 

1.Wach Waldemar 38,33

2.Furmanek Maciej 37,00

3.Jachimowski Mariusz 34,67

4.Jarosiński Michał 33,67

5.Packo Bartosz 32,67

6.Halwa Adam 31,00

7.Kawa Jakub 30,00

8.Moździara Michał 26,67

9.Śledzikowski Daniel 25,33

10.Książek Mateusz 24,00

 

Pils Amerykański

 

1.Kapturski Adam 29,33

2.Jachimowski Mariusz 27,67

3.Fiszer Dariusz 24,67

4.Sykora Frantiśek 19,67

 

Dunkles Bock

 

1.Miotk Radosław 41,33

2.Onyszko Krzysztof 40,00

3.Zach Krzysztof 35,00

4.Pawlik Robert 25,33

5.Śvach Janusz 25,00

6.Jendrzejski Andrzej 24,67

7.Chrostek Adam 23,00

8.Kapturski Adam 21,67

 

Zdobywca tytułu Silesia Bier Majster - Radosław Miotk za piwo w kategorii Koźlak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dazhdbog napisał:

Metryczki w kategorii Vienna Lager zostały rozesłane. Gdyby ktoś nie dostał proszę o kontakt.

 

14 minut temu, Withereggie napisał:

No ja nie mam.

 

Wybacz, nie dopisałem, że dotyczy to metryczek finałowych. Eliminacyjne rozsyła inna osoba, także musisz jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 19:51, wena napisał:

No to dobra wiadomość dla PUDŁOWICZÓW. Paczki dzisiaj poszły. Proszę pochwalcie się nagrodami. Może to dotrze do tych , którzy nie wysłali piwa na konkurs.

 

Do mnie również dotarła paczka. Także pochwalę się (oraz organizatorów konkursu), ale też trochę ponarzekam ? . Nagroda za 2 miejsce w kategorii belgian blond. W paczce:

- 10 kg słodów od Vikinga,

- 200 gramów polskich chmieli z 2018 roku (po 50g: Lubelski, Marynka, Iunga, Cascade PL)

- samoprzylepne etykiety na konkursowe piwo (fajne tylko u mnie już prawie nie ma na co przyklejać :P)

- statuetka

- oprawiony dyplom

- przywieszka z logo konkursu

Statuetka i dyplom fajnie wykonane i super zabezpieczone, więc w transporcie nic się nie uszkodziło. No i teraz to narzekanie. Niestety u mnie błąd w nazwisku (zarówno na dyplomie jak i na statuetce).

Dziękuję za paczkę i czekam jeszcze na metryczki :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Furmuss napisał:

 

Do mnie również dotarła paczka. Także pochwalę się (oraz organizatorów konkursu), ale też trochę ponarzekam ? . Nagroda za 2 miejsce w kategorii belgian blond. W paczce:

- 10 kg słodów od Vikinga,

- 200 gramów polskich chmieli z 2018 roku (po 50g: Lubelski, Marynka, Iunga, Cascade PL)

- samoprzylepne etykiety na konkursowe piwo (fajne tylko u mnie już prawie nie ma na co przyklejać :P)

- statuetka

- oprawiony dyplom

- przywieszka z logo konkursu

Statuetka i dyplom fajnie wykonane i super zabezpieczone, więc w transporcie nic się nie uszkodziło. No i teraz to narzekanie. Niestety u mnie błąd w nazwisku (zarówno na dyplomie jak i na statuetce).

Dziękuję za paczkę i czekam jeszcze na metryczki :)

 

 

Tu faktycznie jest mój błąd. Tak podałem dalej do produkcji dyplomów i statuetek. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kszyhwawa napisał:

Do Warszawy Pudełko z niespodzianką dotarło :) Z małym błędem ale... za sto lat będzie to biały kruk kolekcjonerski ;)

20190808_165841-01.jpeg

No tutaj to już przesada, ale widocznie też tak można. To będzie faktycznie HIT za 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.