Skocz do zawartości

myjka do butelek małym kosztem


tkaczu

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Robert87 napisał:

Jak blokujesz butelki żeby nie opierały się na rurce? Grawitacja je utrzymuje w takiej pozycji?

Wysłane z mojego Nokia 5.1 Plus przy użyciu Tapatalka
 

długość rurki jest dopasowana do 0,5 litrowej butelki po piwie ,a do malych butelek zakładam tulejki dystansowe z rurki fi 25 z naciętymi rowkami żeby środek  myjacy mógł swobodnie wypływać z butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, V4IN napisał:

 

W jaki sposób "zakleiles" góre? Ja szukałem jakiś dysz z kwasówki do tego ale nic ciekawego nie ma, a tu widze fajnie rozwiazane =)

dociskajac do zgrzewarki rurka sie zasklepi a później wiercisz otwor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Spiewaczek1 napisał:

A ja pytanie mam jak rurke 16 dolaczyles do 25. Poprzez ksztaltki czy poprzez wtopienie. A jeśli poprzez wtopienie to w jaki sposób.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

poprzez wtopienie bo kształki zajmują wiecej miejsca,a zależało mi na małych odległościach miedzy butelkami .Wiercilem otwory fi14 wtapiałem rurki,a potem przewiercalem rurkę 25 dla pewności ,że się nie przytkała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by mi się przydało coś podobnego ale zastanawiam się jak długo wytrzymają gumy z przyłączania pompy i ewentualne uszczelki w kontakcie z gorącym naoh.

Ciężko by mi było pracować przy tym z myślą że może zacząć pryskać w każdej chwili

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xcynix napisał:

Pewnie by mi się przydało coś podobnego ale zastanawiam się jak długo wytrzymają gumy z przyłączania pompy i ewentualne uszczelki w kontakcie z gorącym naoh.

Ciężko by mi było pracować przy tym z myślą że może zacząć pryskać w każdej chwili

 

Jest to produkt domowej roboty i nie posiada żadnych atestów każdy to robi na własne ryzyko. W planach jest obudowa do pompy także  ewentualna awaria nie  będzie skutkować fontanną gorącego NAOH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robert87 napisał:

Nie musisz od razu NaOH używać, może być starsan

Wysłane z mojego Nokia 5.1 Plus przy użyciu Tapatalka
 

Starsan zbyt mocno się pieni przy takiej inststalacji

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.