Skocz do zawartości

Termos gastronomiczny + biab


Jankasper

Rekomendowane odpowiedzi

https://allegro.pl/oferta/termos-gastronomiczny-40-l-z-kranem-30-50-obiadowy-7781875967?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=MTY2Y2U5YzUtMDdlZi00NjgxLWFlMTQtZGU4M2I5NDU0MzZjAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e20630f4-2861-4071-9c13-edbef22dd874

 

Trafiłem na takowy termos w internetach. 

 

Czy ktoś zacieral w takim gotowcu?  A może nawet połączonym z biab zamiast filtratorów?  Jak to trzyma temperaturę? 

Jakieś podpowiedzi? :)

 

Aktualnie zacieram w lodówce turystycznej bez kranikow. 

Wlewam wody,  jak wystygnie do 70 wkładam worek że słodem,  czekam,  wyciągam,  zlewam i gotuje. 

Czasem zlewam cześć i uzupełniam wrzątkiem dla rozrzedzenia. 

Ale worek nie naciąga się na lodówkę,  trzeba go wiązać. W dodatku lodówka najtańsza,  więc się powoli krzywi i trzeba dociskać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

działam na takim od wielu lat 

https://allegro.pl/oferta/termos-do-zywnosci-50l-stalgast-051504-7794864130?utm_source=google&utm_medium=cpc&ds_rl=1256551&ev_campaign=_DIO_pla_firma&ev_adgr=Przemysł+-+Maszyny+i+urządzenia&ev_ln=&gclid=Cj0KCQiAnNXiBRCoARIsAJe_1coSd_VEpdtpsJ-xg1y5ixSggRlvN0d1gjgiKxFE1ZFEdlIH7OGSznQaAuifEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Na 60min traci ok 1C więc wg mnie nieźle.  

Kiedyś też tak jak ty lodówka turystyczna plus filtrator z ponacinanych rurek. 

Obecnie po zatarciu przerzucam zacier do gara 70l z fałszywym dnem. Jest ok :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.